Eventy

Trvalé eventy

Krátkodobé eventy

[odstavec]

Argent Tournamenthttp://media.wowfan.cz/event/argent/argent_tournament


Argent tournament je nový event, který přinesl patch 3.1.x. Nachází se severo-východním rohu Icecrown, severně od Sindragosa Fall. Obsahuje několik questů, z nichž většina je zaměřena na duely na mountech (dle mého názoru je to ta nejlepší část). Hráči na svých mountech budou v podstatě postaveni před jakási rytířská klání. Za úspěšné plnení questů odmění NPC hráče různými Pečetěmi (Seals), které potom mohou směňovat za zbraně, tabardy, non-combat pety a také mounty. Frakcí která zastupuje Hordu v Argent Tournament jsou The Sunreavers a naproti tomu Aliance zastupovaná The Silver Covenant. V současné době Argent Tournament vypadá jako ve výstabě. A také je. Koloseum zdaleka není úplné – ve skutečnosti je momentálně vidět jen jeho kostra. Obě frakce, Aliance i Horda, nemají více než deset stanů a stájí . Ale postupem času a příchodem nových patchů, se místo bude stále více rozvíjet, dokonce přibydou další questy a odměny. Na místě Argent tournamet není dovoleno bojovat jinak než v osedlaných duelech. Příslušníci každé frakce udržují příměří, apoň než dojde k soubojům.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Stranglethorn Fishing Contesthttp://media.wowfan.cz/event/fishing_extravaganza/fishing_logo


Každou neděli v roce, jak zjistíte po nahlédnutí do svého kalendáře, se v lokaci Stranglethorn Valey pořádá velký rybářský event Extravaganza. Podél pobřeží uvidíte rybáře obou frakcí, kteří se jako o život snaží nachytat co nejvíce ryb a hlavně chytit speciální rybku, která znamená extra itemy. Vše se má tak, že závod začíná přesně, když ručičky na hodinách odbijí 14:00 herního času a trvá celé dvě hodiny až do 16:00. Během této doby musíte běhat po celém pobřeží a hledat malé skupinky rybiček (školky) pod hladinou, hodit do jejich středu chutnou návnadu a pak sledovat splávek. Vaším úkolem je chytit 40 ryb z těchto rybích školek a následně je odevzdat jako první v Booty Bay u Goblinů. Rybičky nejdou skladovat, déle než 4 hodiny v batohu a ani nejdou darovat nějakému hráči. Tím je zajištěno, že nikdo nemůže podvádět a vyhraje jen ten nejlepší rybář.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Darkmoon Faire//pic/uploaded/darkmoon_faire_logo


Darkmoon Faire je zatím nejzajímavějším eventem vůbec. Je to putovní představení, které cestuje po světě a vždy na začátku každého měsíce se na pár dní zastaví na některém místě v Elwynn Forestu, Mulgore nebo u Shattrath City.

S patchem 4.3 však do hry přijde úplně nový Darkmoon Faire, který nabídne teleport na Darkmoon Island, nové úkoly, nové odměny a mnoho dalšího!

Přejít na nový Darkmoon Faire


Zobrazit více o původním Darkmoon Faire
[odstavec]

New Yearhttp://media.wowfan.cz/event/new_year


Další rok končí v bohatém světě Azeroth. Nespočet bitev bylo dobojováno, a úspěchy v raidů dosaženy. Je na čase, aby chvála vítězství a památka padlých vyšli najevo. Při oslavování nového roku se sejdou kvalifikovaní pivovarníci a talentovaní pyrotechnici, aby ukázali světu své nejlepší výtvory. Přinesly je do rušný měst; Připoj se s kolegy do párty, která odstartovala a užij si oslavy nového roku!

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]
/pic/event/lunar-logo

Každý rok Moongladští Druidové uspořádají oslavy na počet vítěství nad starověkým zlem. Během Lunárního Festivalu mají občané Azerothu příležitost poděkovat starců, kteří za ně bojovali. Proto se objevují velkolepé hostiny, vypráví se příběhy a samozřejmě... OHŇOSTROJ!

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]
/pic/event/valentine/love-logo

Něco se vznáší ve vzduchu v hlavních městech Azerothu. Někteří to nazývají láskou, jiní prostě přátelstvím a obdivem. Ať je to cokoliv, mnoho stráží a obyvatel teď tráví svůj čas dáváním a příjímáním dárků od dalších zamilovaných občanů.

Ti více skeptičtí jsou nicméně podezřívavější k takzvané „nemoci zamilovaných“ pohlcující srdce mnohých. Bude tato rozšířená příhoda braná pouze jako dočasné propuknutí emocí? Anebo naši odvážní dobrodruzi objeví zákeřné úmysly v pozadí tohoto moru vášní? To nám poví pouze čas...

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Noblegarden

Velké slavnosti Noblegarden, které připomínají námi oslavované Velikonoce, jsou už dlouhou dobu uznávaným svátkem všech národů Alliance a nově i Hordy. O těchto nanejvýš posvátných dnech lidé po městech schovávají barevná vajíčka, ve kterých jsou ukryty nejrůznější sladkosti a dárky.

Někteří tento svátek plánují strávit v úzkém kruhu přátel, jiní mají v plánu získat achievementy spojené s tímto svátkem. Tak jako tak si tento týden dlouhý event určitě užijete!

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Children's Week
Každý sirotek si přeje, aby měl někoho, kdo by mu ukázal zázraky světa. Během roku tráví svůj čas potulováním se po svých domovských městech, Stormwindu a Orgrimmaru, sněním o dni, kdy budou dost staří ( a dost velcí ) na to, aby se sami vydali do světa prozkoumat vše, co by jim jejich rodiče byli bývali ukázali. A během Dětského týdne, mohou odvážní hrdinové Hordy a Aliance tyto dětské sny splnit! Abyste mohli ukázat dětem tento svět, stačí pouze navštívit sirotčinec u své frakce. Promluvte s vychovatelkou Nightingale ve Stormwindu ( Aliance ) nebo s vychovatelkou Battlewail v Orgrimmaru ( Horda ). Poté můžeš ty a tvůj mladý přítel společně prožívat dobrodružství po celém Azerothu!

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]


Midsummer je tu! Tento event začíná v 16:00 hodin (čas serveru) 21. června a končí znovu v 16:00 hodin a to 5. července. Získejte různé odměny např. Flaming Threads, Tabardy nebo ohnivá zvířátka a další! Splňte i nové achievmenty, abyste získali nové tituly. Pro hordu Flame Keeper a pro Alianci Flame Warden.

V každém hlavním městě jsou umístěny ohně, které jsou obklopeny questgivery. Midsummer Celebrants, Midsummer Supplier nebo Midsummer Merchant, kteří prodávají itemy výměnou za Burning Blossom. Všude jsou NPC všech ras (včetně Goblinů), kteří se dají nalézt všude v okolí hlavního města a dávají Vám krátké (myslím nesmyslné) questy, které se týkají jednoho z hlavních ohňů.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Pirate's Dayhttp://media.wowfan.cz/event/pirates-logo


Yaaaarrrr přátelé! Pirátský den je zde. Piráti s pravým pirátským hákem se objevili ve všech městech a roznesli, že Kapitánka Dread DeMeza a její hrdá posádka přistáli v Booty Bay a prohlásil tento den za Pirátský. Pokud jste dostatečně odvážný, přidejte se k nám a užijte si tento den v pravé pirátské náladě a splňte vše potřebné k tomu, aby jste se stal členem posádky.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Brewfestbrewfest


Oslavován Aliancí i Hordou, Slavnosti Piva je čas užít si zkvašenou sklizeň: Preclíky, Sýr a alkohol! Soupeřící lihovary Thunderbrew, Barleybrew a Ogři, všichni přicházejí k hlavním městům aby překonali ostatní jejich tajnými slabými i klasickými pivy a medovoniou. Stateční dobrodruzi jsi zváni aby se uvolnily a ochutnaly to nejlepší co tito sládci nabízejí!

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Hallow's End/pic/event/halloweenlogo


Jak pro Alianci, tak pro Hordu, je Halloween oslavou odtrhnutí se Opuštěných (Forsaken) od Pohromy (Scourge). Mnoho triků a dobrot je připraveno pro ty, kteří hledají dobrodružství během tohoto svátku, zahrnující porážku Bezhlavého Jezdce, navštěvování hostinců a měst kvůli zábavným hračičkám, jako jsou masky a kostýmy, a pojídání až příliš mnoha sladkostí najednou. Čtěte dále, co vše můžete podniknout, během tohoto strašidelného svátku.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[odstavec]

Day of the Deadhttp://media.wowfan.cz/event/dead/logo


Během Dne mrtvých se lidé z celého Azerothu shromažďují na hřbitovech, aby slavili a vzpomínali na lidi, které ztratili. Můžete je najít u všech hřbitovů poblíž hlavních měst. Na těchto místech se hlavně slaví. Můžete se také najíst, dopřát si dobré potí, převléci se do kostýmů atd.

Cítíte to? Svět duší je nám blíž na Day of the Dead. To je důvod, proč se zdobí hroby našich draze zesnulých květinami, svíčkami a nabízíme jim přivítání: vítejte zpět, i když jen na krátký čas.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK

[odstavec]

Pilgrim's Bounty//pic/event/pilgrimsbounty/pilgrimlogo


Přitáhněte si nějakou židli, popadněte pořádnou porci vašeho oblíbeného jídla a připravte si názory na události posledního roku - jste totiž pozváni na Pilgrim's Bounty (Pountíkova Odměna).

Tato slavnost začíná 25. listopadu a bude trvat až do 2. prosince. Vyzkoušejte si své kuchařské schopnosti, ulovte s přáteli divokého krocana a nebo odhoďte konvence a zúčastněte se velké bitvy s jídlem. Každý se bude bavit, takže tam snad uvidíme i Vás!

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK

[odstavec]

Feast of Winter Veilhttp://media.wowfan.cz/event/winter_veil


Dokonce i ve World of Warcraft můžete prožít Vánoce! Speciální postavy se zajímavými úkoly prodávající sladké pochoutky najdete od 15. prosince do 2. ledna ve všech hlavních městech! Legendu Vánoc slaví hlavně Trpaslíci a Taureni, ale pokud jste příslučníci jiných ras, nic Vám nebrání v tom, abyste se k nim připojili! Při tomto svátku se objeví Děda Mráz (Greatfather winter), následován sněhem, který působí na přírodu uklidňujícm efektem a dává jí možnost k odpočinku a regeneraci. Slavení tohoto svátku proto spočívá v úcté k přírodě, ale součástí legendy je také to, že Greatfather Winter rozdává dárky všem, kteří o ně stojí! I proto se možná tento svátek rozšířil po celém Azerothu.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK


Naposledy upravil/a Snake Plisken 27.11.2013 v 13:56:14.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

unname 17.10.2010 12:00

ale twinstar je fat dobrej myslim ze nedavno byl BrewFest a tam sem se schlastal ja prase

furrymare 15.09.2010 18:17

Wrent
Jsi si jistý, že vše funguje tak, jak má? Ha ha
neres to

Wrent 26.08.2010 23:16

furrymare
bohuzelne ale vzdy to fungovalo kazdy event nam funguje ale jeste ze uz to spravili ale az na posledni chvilku bohuzel, ja na offiku skoncil uz pred mesicem protoze tam je to samej dement verte nebo ne ale na tom twinstaru kde uz mam 80 to vubec neni spatne
Jsi si jistý, že vše funguje tak, jak má? Ha ha

furrymare 26.08.2010 20:44

Wrent
To asi nebylo na ofi...
bohuzelne ale vzdy to fungovalo kazdy event nam funguje ale jeste ze uz to spravili ale az na posledni chvilku bohuzel, ja na offiku skoncil uz pred mesicem protoze tam je to samej dement verte nebo ne ale na tom twinstaru kde uz mam 80 to vubec neni spatne

Wrent 25.08.2010 01:12

furrymare
to fakt bylo hrozny kdyz byl naposledy childrens week tak nefungoval a opravyli ho kdyz uy koncil takze sem nestihnul udelat u orphana Q... kdybych ho udelal tak uz mam splnenej achiv ve kterem musim mit Peanuta, Willyho a Egberta
To asi nebylo na ofi...

furrymare 25.08.2010 00:08

to fakt bylo hrozny kdyz byl naposledy childrens week tak nefungoval a opravyli ho kdyz uy koncil takze sem nestihnul udelat u orphana Q... kdybych ho udelal tak uz mam splnenej achiv ve kterem musim mit Peanuta, Willyho a Egberta

epox 07.07.2010 22:11

potesil by som sa keby tu dali kalendar

Wipe 22.06.2010 15:23

Zdravim vsechny a take zdravim Midsummer Fire Festival

kyru 24.05.2010 10:20

Brewfest, Winter veil a Hallows end sou nej

REALDRUID 28.04.2010 07:05

jestli myslíš http://www.wowhead.com/item=33223 tak ta je TCG

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet