Hrdinové

Obsah

 

Logo Alliance


Sjednoceni za účelem hrdinských činů a všeobecného míru se snaží přinést světlo tam, kde již dávno zhasla poslední jiskra naděje. Avšak pokoušet se o takovéto věci, by nešlo bez řádných hrdinů.
 

Lidé

 

Trpaslíci

 

Gnómové

 

Noční elfové

 

Draeneiové

 

Gilneas / Worgeni

 

Pandareni

 

Vysocí elfové

 

Void Elfové

 

Lightforged Draeneiové

  • Blademaster Telaamon

 

Kul Tirané

 


http://media.wowfan.cz/horda2

Zde najdete hrdiny Hordy, kteří v ni mohli být již dříve, ale proslavili se hlavně až od 3. války, kdy rozpolcené Hordské klany z větší části pochytané v internačních táborech sjednotil Thrall s ušlechtilou vizí šamanismu a života jejich předků. Okrem klasických orkov, trolov a taurenov sa k Horde pridali aj nemŕtvi, krvaví elfovia a goblini.
 

Orkové

 

Polo-orkovia

 

Taureni

 

Trollové

 

Forsaken

 

Krvaví elfové

 

Goblini

 

Pandareni

 

Highmountain Taureni

 

Nightborne

  • First Arcanist Thalyssra

 

Zandalari Trollové

  • Rastakhan
  • Talanji

 


Pravá Horda

 

Orkové

 

Krvaví elfové

Mantid

  • Kil'ruk

 


Draenor - alternatívny vesmírFrostwolf orkovia (Horda)

 

Draenorskí draenei (Aliancia)

 

Orkovia Železnej Hordy


Garrosh Hellscream sa dostal do alternatívneho Draenoru v minulosti a zastavil orkov pred napitím sa Mannorothovej krvi. Garrosh zjednotil orkské klany a poviedol ich Grommash Hellscream pod názvom Železná Horda - Iron Horde.


Tieňová Rada & Sargerei


Neutrálni orkovia


Miešanci


Arakkoa


Gorian Empire


Naaru

  • K'ure

 

Logo Staré Hordy


Všechna čest stranou, hrdinové pod vlivem Mannorthovy krve a Stínového koncilu neznali porážku, pro svůj vlastní prospěch obětovali vše. Avšak byli zde i výjímky, jako například Frostwolf klan. Z pozostatkov Starej Hordy sa sformovala ďalšia horda - Horda Draenoru.
 

Orkové

 

Obri

 

Goblini

 

Logo Lordaeronské Aliance


Poměrně nedávno se rozpadla obrovská lidská říše obsahující sedm samostatných králoství a velké území elfů na severu Starého kontinentu v čele s Lordaeronem. Největšími nepřateli byli Orkové na jihu a Trollové ze severu.
 

Lidé


 

Logo Lordaeronské Aliance


Po Tretej Vojne bola Aliancia Lordaeronu zničena a rozdrobená na množstvo častí. Či už sa pridali ku Theramore a následne k veľkej Aliancii, alebo ku Novej Aliancii, ktorá bola hneď porazená. Ďalšia časť ostala verná a bojovala za svoju vlasť - Argent Dawn, alebo fanatická Scarlet Crusade. V Lordaerone potom vznikni dve veľké organizácie - nemŕtvi z Undercity a ľudia zo Scarlet Crusade.
 

Lidé

 

/pic/gameinfo/hrdinove/logo_wyrmrest


Jsou zde již od počátku věků. Pět různých dračích letek, z nichž každá má svého vůdce obdařeného mocí, kterou jim poskytli samotní titáni, dává samostatnou rasu. Počas rokoch sa niektorí vodcovia svojich letiek vybralo nesprávnou cestou, ako napríklad Malygos, či Neltharion, ktorý sa pridal k Starým Bohom.
 

Bronzová letka

 

Červená letka

 

Modrá letka

 

Zelená letka

 

Burning Legion


Horší než Vaše nejděsivější noční můra. Nezastaví se před ničím, sílu čerpají z Vašeho strachu. Nekonečná armáda démonů, vedená nejsilnějším ze všech titánů, Sargerasem.
 

Titáni

 

Eredaři

 

Pit lordi


Páni děsu

 

Doomguard

 

Krvaví elfové

 

Orkové

 

Nemŕtvi

 

Noční elfovia

 

Nightborne


Nezaradený

 

http://media.wowfan.cz/illidari

Aj keď Illidan a jeho podriadení patrili pod Plamennú Légiu, po prehre pri Icecrown sa Illidan navždy oddelil od Légie, a čo viac, bojoval proti nej. Nie však všetci jeho spojenci mu zostali verní.
 

Noční elfové

 

Nagové

 

Gronové

 

Orkové

 

Scourge


S každým zabitým jejich počet roste. Neznají únavu. I když byl Lich King poražen, boje s Pohromou nemají konce.
 

Lidé


Lichovia

 

Nerubiani

 

Draci

 

San'layn

 

Vysocí elfové

 

Orkové

 


... a jejich spojenci a fanatičtí vyznavači. Titáni po dlouhé bitvě porazili Staré Bohy, ale protože je nemohli zabít, uzavřeli je hluboko pod zem, kde je nikdo neměl najít. Avšak Staří Bohové se jen tak nevzdávají a neustále se snaží osvobodit a zničit celý Azeroth. K tomu jim ovšem dopomohájí různé bytosti, které je buď uctívájí nebo jim Staří Bohové ovládli mysl.
 

Staří bohové

 

Černá letka

 

Elementálové

 

Ogři

 

Lidé

 

Modrá letka

 

Nagové

 

Noční elfovia

 

Titáni

 

Orkovia

 

Satyři

 

Zandalari Trollové

  • Zul

 

 

 

Neutral


Tito hrdinové nepatří k žádné frakci, ale i přesto se hluboce zapsali do dějin Azerothu nebo Draenoru, dnešního Outlandu.

Arakkoa

 

Draeneiové

 

Draci

 

Goblini

  • Baron Revilgaz

 

Gnomové

 

Elementálové

 

Krvaví elfové

 

Lidé


Miešanci

 

Mogu

 

Naaru

 

Nagové

 

Nemŕtvi

 

Noční elfové

 

Netherwing Dragonflight

  • Zzeraku

 

Orkovia

 

Obri

 

Pandareni

 

Hozen

  • Monkey King

 

Taureni

 

Trollové

 

Trpaslíci

 

Vysocí elfové

 

Worgeni

Božstvá

Titáni (Pantheon a Keepers)


Bohovia Azerothu a Draenoru

 

Wild Gods


Ancient Guardians


August Celestials


Loa


 

 

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Mordecay 01.10.2016 11:44

agrikol
Budete aktualizovat postavy ? Přidat/doplnit - Legion a aktualizovat věci podle toho co bylo v kronice ? Jako titány, Sargerase atd... ?
Samozrejme. Legion len začal a mnoho ešte bude odhalené, takže neskôr, všetko naraz.

Esperanta 29.09.2016 12:28

agrikol
Budete aktualizovat postavy ? Přidat/doplnit - Legion a aktualizovat věci podle toho co bylo v kronice ? Jako titány, Sargerase atd... ?
Bude všechno. Ale je s tím hromada práce. Nejdřív se musíme soustředit na gameplay. Pak půjde lore.

agrikol 29.09.2016 10:59

Budete aktualizovat postavy ? Přidat/doplnit - Legion a aktualizovat věci podle toho co bylo v kronice ? Jako titány, Sargerase atd... ?

Mordecay 08.08.2015 17:02

Metiu
nieje tu clanok o drakthulovi?
Chceš?

Metiu 08.08.2015 16:49

nieje tu clanok o drakthulovi?

Bellatrix 23.05.2015 21:37

Barnold
To som nevedel. Úprimne som si myslel že mate z Blizzardu nejakú podporu.
Bohužel nikoli.
Barnold
A mam jednu teoretickú otázku keby som chcel spraviť nejakú postavu máte nejaké špeciálne požiadavky ste uzavretá partia, je to vôbec možné ?
Myslíš jako článek o postavě? No, každý čtenář má možnost napsat uživatelský článek, který někdo z redakce poté může povýšit na článek plnohodnotný.
Šéfredaktor WoWfan.cz

Barnold 23.05.2015 19:19

[quote=Bellatrix]My JSME stránka robená pár fanoušky. Nevím, jak si představuješ fungování WoWfanu, ale evidentně dost zcestně. (To, že jsme zároveň oficiální fanweb, se s tím nevylučuje. Naše dispozice to, že jsme se stali oficiálním fanwebem, nijak nezměnilo. Ani nemohlo. Nikdo nás stále neplatí a stále máme totožné množství volného času i chuti do práce. Mnozí vlastně méně, vzhledem k tomu, že spousta lidí má zkouškový, píše všemožný diplomky a podobně nebo nastoupila do práce.)Blizzard ho tam bere. A troufám si říct, že názor Blizzardu má větší váhu než názory nás všech dohromady. Takže pokud se ti to nezdá, kritizuj Blizzard a ne nás. Jak už jsi sám řekl, jsme oficiální stránka, takže když holt Blizzard řekne, že je Khadgar Aliance, tak je pro nás Khadgar Aliance, i kdyby ses třeba na hlavu stavěl.[/q uote]To som nevedel. Úprimne som si myslel že mate z Blizzardu nejakú podporu. A mam jednu teoretickú otázku keby som chcel spraviť nejakú postavu máte nejaké špeciálne požiadavky ste uzavretá partia, je to vôbec možné ?

Bellatrix 23.05.2015 15:15

Barnold
Za tretie wowfan sa chválil že je oficiálna stránka tak vám musí byt jasné že sa nájdu ľudia ako ja ktorí vám budú vyčítať každú hlúposť. Kedy ste boli iba stránka robená pár fanúšikmi tak sa ani nad tým nepozastavím.
My JSME stránka robená pár fanoušky. Nevím, jak si představuješ fungování WoWfanu, ale evidentně dost zcestně. (To, že jsme zároveň oficiální fanweb, se s tím nevylučuje. Naše dispozice to, že jsme se stali oficiálním fanwebem, nijak nezměnilo. Ani nemohlo. Nikdo nás stále neplatí a stále máme totožné množství volného času i chuti do práce. Mnozí vlastně méně, vzhledem k tomu, že spousta lidí má zkouškový, píše všemožný diplomky a podobně nebo nastoupila do práce.)
Barnold
PSS: Khadgara v Aliancii ti stále neberiem .
Blizzard ho tam bere. A troufám si říct, že názor Blizzardu má větší váhu než názory nás všech dohromady. Takže pokud se ti to nezdá, kritizuj Blizzard a ne nás. Jak už jsi sám řekl, jsme oficiální stránka, takže když holt Blizzard řekne, že je Khadgar Aliance, tak je pro nás Khadgar Aliance, i kdyby ses třeba na hlavu stavěl.
Šéfredaktor WoWfan.cz

Deathkroman 23.05.2015 12:14

Barnold
Tých Hordských je však viac.
Nebreč nikdo nemůže za to, že máš špatný vkus

Barnold 22.05.2015 23:39

PSS: Khadgara v Aliancii ti stále neberiem .

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet