Ivar Bloodfang

  Ivar    Bloodfang    Worgen   

Příběh

Třetí válka

O Ivarovi toho není moc známé. Co však je známé, je fakt, že se v určitém bodě stal vůdcem Bloodfang worgenů. Bloodfang je skupina divokých worgenů s největší pravděpodobností napojena na worgeny vedené Alpha Prime Ralaarem Fangfirem, kterého z Emerald Dreamu povolal gilneaský mág Arugal na příkaz Genna Greymanea. Nicméně worgeni se po čase vymkli kontrole a Gilneas začala sužovat jejich kletba. 

 

Cataclysm Cataclysm / Curse of the Worgen

V Cataclysmu se dozvídáme, že kletba pohltila i hlavní město a masivní evakuace byla nevyhnutelnou možností. Útok však měli na starosti právě Bloodfang worgeni vedení Ivarem. Valná část obyvatel byla však nakažena, včetně Dariua Crowleyho. Přelom však přišel při evakuaci, kdy královský alchymista Krenas Arann, vyrobil lektvar, který worgenům alespoň dočasně vrátil mysl. Bohužel, osud Gilneasu nepřál a v době masivní invaze divokých Výsledek obrázku pro ivar bloodfangworgenů se království ocitlo i pod útokem Sylvanas s jejími Forsaken. Gilneas tedy čelil válce na dvou frontách. Při pátrání po informacích se do dění zapojili i noční elfové, kteří si tyto události částečně vyčítali, jelikož původ worgenů tkvěl v jejich rase. Nakaženým Gilneanům také pomohli získat kontrolu nad kletbou, ze které se následně stala jejich velká přednost. Nakonec byl díky nim také poražen Alpha Prime Ralaar a zároveň se i přes velké ztráty podařilo zatlačit Sylvanas zpět do Silverpine Forest. Nicméně Genn a velká část Gilneasu za pomoci nočních elfů našla útočiště v Darnassu.

 

V tu dobu se dozvídáme i o Ivarovi. Darius Crowley sjednotil Gilneaské worgeny, kteří se rozhodli se Sylvanas nadále bojovat, pod jednotku zvanou Výsledek obrázku pro ivar bloodfangGilneas Liberation Front. Celé království se mezitím (znovu) připojilo k Alianci a získalo tedy značnou vojenskou podporu. Darius se také spojil s Ivarem a jeho Bloodfang worgeny. Zde se také ukázalo, že Ivar dává své divokosti přednost a jeho nenávist vůči Forsaken roste. Liboval si také v brutální taktikách vůči nim. Ačkoli se mu z počátku nabídka nezdála, nicméně uznal, že Forsaken mezi worgeny nedělají rozdíl, tudíž se rozhodl pro spolupráci. Sylvanas tedy čelila de facto tří armádám, ale intrikami z toho dokázala vybruslit, a sice díky oživení Lorda Godfreyho, Lorda Waldena a Lorda Ashburyho, kteří ji dovedli k Lorně Crowley. Královna smrtonošek použila Dariovu dceru jako prostředek k vydírání a Darius pod vlivem strachu, že přijde o svou jedinou dceru, zavelel k ústupu, což mu Ivar vytkl jako slabost. 

 

Nicméně Godfrey a jeho kumpáni Sylvanas zradili a ukryli se v Shadowfang Keep. Tam je pronásledoval také Ivar, který v tomto dungeonu funguje jako zadavatel místních questů. Nelze popřít, že jeho divokost je promítána také ve způsobu, jakým loví své nepřátele - být trpělivý, ale nemilosrdný. Ashburyho, Waldena a Godfreyho se nakonec podaří sejmout a Ivar je touto skutečností velmi potěšen.

 

Sylvanas dobytí Lordaeronu vzala poněkud vážně a neunikly jí ani Hillsbrad Foothills. Ačkoli byla pod přísným dozorem z Garroshovy strany, nebála se jednat. Bohužel pro ni se worgeni jen tak lehce nevzdávají. Dobrodruzi Hordy zjistí, že Ivar uzavřel s Aliancí vesměs trvalé spojenectví, konkrétně s Vanndarem Stormpikem. Stormpike trpaslíci jsou totiž z nedalekého Alterac Valley vysláni zaútočit na Tarren Mill. Horda je však schopna invazi sabotovat a útok odvrátit. Nicméně kromě toho, že Ivarovy plány byly zmařeny, se o něm dál nic nedozvídáme ani dodnes.

 

Současnost

Ačkoli se většina známých worgenů, včetně příběhu celého Gilneasu, v Legionu vrátila, Ivar mezi ně bohužel nepatří. I když byly jeho plány překaženy, lze se stále jen domnívat, že dodnes zůstal spojencem Aliance. Je zde i mnoho nesrovnalostí ohledně jeho minulosti (viz. níže v zajímavostech). Můžeme pouze doufat, že vše vyjasní 3. Warcraft kronika, případně budoucí obsah.

 

Stav: živý

Rasa: worgen

Povolání: warrior / rogue

Frakce: neutrální, později Aliance

Nachází se v: Silverpine Forest, Hillsbrad Foothills (Cataclysm)

Zajímavosti

  • Ivarova minulost není vůbec známa a ještě podivnější je fakt, že Bloodfang worgeni jsou divocí, zatímco Ivar byl schopen si zachovat vlastní mysl. Traduje se, že byl původem noční elf, který se spřáhl s Alpha Prime Ralaarem Fangfirem (jelikož jsou to právě Bloodfang worgeni, kteří zprvu útočí na Gilneas), což by vysvětlovalo, že je v podstatě při smyslech a ne plně oddán zvířecím instinktům jako většina divokých worgenů. Druhá spekulace je ta, že byl původem Gilnean pocházející ze Silverpine Forest, ve kterém se kletba rozpoutala jako první poté, co byla postavena Greymane Wall. Podobně jako Halford Ramsey byl z velké části schopen zachovat si vlastní mysl a postavení zdi bral z počátku jako zradu ze strany Gilneasu. Ačkoli se s ním nakonec opět utváří spojenectví, worgenské rysy se značně podepsaly na jeho chování. Tuto teorii by mohl potvrdit fakt, že jedna z lokací v Silverpine Forest nese jméno The Ivar's Patch.
  • V pre-cata verzi se v Silverpine Forest nacházelo NPC npc #1971. Je tedy možné, že původně měl být Ivar obětí nákazy Pohromy a Blizzard se tedy rozhodl pro retcon.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

hitteeDus 04.06.2023 08:42

<a href=http://acialis.mom>buying cialis generic</a> 5 cm thick slices, labeled 1 through 16 cranial to caudal Fig

MeappyGed 11.02.2023 22:55

<a href=http://lasix.beauty>taking lasix and still swelling</a> Streptococcus has a greater likelihood of making a dog very sick and can even result in death

Almonry 13.12.2022 18:15

they wanted to know <a href=https://clomids.icu>how to take clomid for twins</a> It obediently ran to a fast way to lower your blood pressure the other side of the mountain to observe the enemy, Although Gregory looked serious, in fact, the flames in his eyes were dim and completely blind

Nudgecice 17.11.2022 14:51

Rueben, USA 2022 06 16 18 09 44 <a href=http://doxycycline.world/>doxycycline rash pictures</a> Although comparisons did not reach statistical significance, multiple cytokines demonstrated increases after LI in the absence of tamoxifen that were reduced to close to baseline levels with tamoxifen treatment n 3 6 animals in 2 separate trials

scudgesen 28.10.2022 03:28

diclofenac, ciprofloxacin <a href=https://stromectol.autos/>where to buy stromectol in canada</a> D and E, knockdown of miR 221 and miR 222 sensitizes MDA MB 468 cells to tamoxifen induced cell death

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet