Warrior

http://media.wowfan.cz/uploaded/ClassWar_logo
Už od dob prvních válek má snad každá rasa Azerothu svého Warriora. Bojovníka, který kombinuje sílu, vedení, rozsáhlé znalosti zbraní a brnění. Někteří chrání spolubojovníky svými štíty od šípů nebo magie, jiní štíty nechávají ležet a volí si raději obouruční sekery nebo meče, aby mohli využít svůj hněv k sekání hlav protivníků.
http://media.wowfan.cz/uploaded/warrior_historie
Války vždy byly, jsou a také vždy budou. Ale historie se nechová příliš vřele k těm, kteří v nich bojovali a umírali za svého velitele, jehož jméno jediné bývá oslavováno. Jejich úkolem je pouze dělat to, co umí nejlépe – bojovat. A pokud to bude nutné, položit život a být zapomenuti. Pokud dáte válečníkovi do ruky jakoukoli zbraň, vězte, že s ní bude schopen během několik málo vteřin rozsekat nepřítele na kousíčky. Aby přežili, musí být bojovníci v tom, co dělají, opravdu dobří. Téměř v každé rase můžete najít elitní uskupení vojáků vždy připravených na to, bránit svůj národ, svou zemi a svoje životy. Armáda dobře vycvičených bojovníků je samozřejmostí především u lidí, trpaslíků, orků a nemrtvých; i v řadách nočních elfů je na umění boje brán velký zřetel. U draeneiů úlohu válečníků plní především paladinové, tzv. Vindicators, z organizace Hand of Argus, u Urozených a Krvavých elfů tvořili jádro armády hraničáři. Ale přestože někteří z válečníků byli trénováni v umění boje celý život, někdy od nejútlejšího dětství, za bojovníka se koneckonců může považovat kdokoli, kdo udrží v ruce zbraň a je schopen ze souboje odejít jako vítěz. Pokud samotná armáda nestačí, v dobách válek se někdy musí bojovníky stát i prostí farmáři, dělníci a měšťané – protože kdo přežije, je vítěz. A i bez meče v ruce můžete mečem padnout.
http://media.wowfan.cz/uploaded/warrior_heroes

Varian Wrynn

Varian je následníkem Stormwindského trůnu v pokrevní linii rodu Wrynnů a jeden z vůdců mocné Aliance. Jeho cesta k titulu krále však nebyla vůbec snadná.

Broxigar Rudý

Broxigar Rudý byl ork a válečný veterán, jehož kamarádi byli zabiti v bitvě, kterou přežil, a proto hledal vlastní smrt také v bitvě z pocitu viny. Brox byl důležitá postava ve Válce Prastarých a byl chronologicky první ork, který kdy chodil po Azerothu.

Varok Saurfang

Varok patří mezi veterány První, Druhé a Třetí války. Též vedl válku proti Lich Kingovi, kde u bitvy o Wrathgate přišel o svého syna.

Dranosh Saurfang

Dranosh byl synem Varoka Saurfanga a vedl Hordu k bitvě u Wrathgate, která však skončila tragédií.

Orgrim Doomhammer

Orgrim Doomhammer je legendární bojovník a velitel Hordy. Byl její náčelník od konce První a po celou dobu Druhé Války. Také pomáhal Thrallovi při osvobozování orků z internačních táborů.

Anduin Lothar

Anduin Lothar byl rytíř z království Stormwind. Když orkové prošli Temným portálem, byl to právě on, kdo se snažil zajistit bezpečí své země. Po pádu Stormwindu odplul s přeživšími do Lordaeronu a vedl spojené národy Azerothu při Druhé válce proti orkům.

Grom Hellscream

Grom byl náčelníkem klanu Warsong a se svou legendární sekyrou Gorehowl rozséval na bojišti zmatek a smrt. Byl prvním orkem, který se napil Mannorothovy krve a uvedl tak všechny orky do démonického prokletí.

Garrosh Hellscream

Garrosh Hellscream je synem Groma Hellscreama. Vyrůstal a žil na Outlandu, dokud pro něj nepřišel Thrall a nenabídl mu místo náčelníka Hordy.

Durotan

Durotan byl manželem Draky, otcem Thralla a náčelníkem klanu Frostwolf. Jako jeden z mála se nenapil Mannorothovy krve a za to byl nucen se svým klanem odejít do vyhnanství.

Magni Bronzebeard

Magni Bronzebeard byl králem trpaslíků vládnoucí z města Ironforge. Během Kataklyzmatu požádal duchy země o pomoc. Trpaslíkům bylo dovoleno se stát šamany ale Magni sám za to zaplatil krutou daň a proměnil se v diamant.

Muradin Bronzebeard

Muradin je bratrem Magniho a Branna. Sloužil za Druhé války jako spojka mezi Lordaeronem a Khaz Modanem. Když propukla Třetí válka, vydal se do Northrendu nalézt tajemný artefakt: Frostmourne.
http://media.wowfan.cz/uploaded/warrior_info
Warrior má na výběr tři druhy Stance (postojů), které mají v každém druhu souboje svůj význam. Může využít mnoho druhů zbraní, mezi které patří i štít. Místo many používá warrior Rage, který mu umožňuje dávat vysoká zranění nebo je naopak redukovat. Rage se generuje z útoků zbraní nebo z obdrženého útoku. dhTyp
 • Tank
 • Melee Damage Dealer
Bary
 • Život
 • Hněv
Dostupné brnění
 • Cloth
 • Leather
 • Mail
 • Plate
 • Shields
Dostupné zbraně
 • Daggers
 • Fist Weapons
 • One-Handed Axes
 • One-Handed Maces
 • One-Handed Swords
 • Polearms
 • Staves
 • Two-Handed Axes
 • Two-Handed Maces
 • Two-Handed Swords

Dostupné rasy

  Aliance AllianceHorda Horda
  HumanOrc
  DwarfTroll
  Night ElfTauren
  GnomeGoblin
  DraeneiUndead
  WorgenBlood Elf
  Pandaren

Schopnosti

Defense Mocní válečníci spoléhají na svou těžkou zbroj a štíty, které dokáží ochránit je i jejich spolubojovníky. Melee Damage Ať už válečníkovi dáte do ruky jakoukoliv zbraň, jednoruční nebo obouruční, jedno je jisté: je schopen udělat na bitevním poli učiněná jatka. Rage Ať už udílejí zranění nebo je někdo zraní, válečníci tak získávají hněv (rage), který využívají k mocným a smrtícím útokům. Stances Měněním tzv. battle stances jsou schopni se přizpůsobit každé situaci, ať už potřebují spíše udílet poškození, tankovat anebo být vyvážení.

Talenty

Talenty válečníků dokáží zdokonalit jejich obranu, zvýšit jejich poškození s obouruční zbraní anebo z nich udělat smrtonosné zabijáky se dvěma zbraněmi v rukách.
 • Arms
 • Fury
 • Protection

Klady a zápory

Výhody
 • Není závislý na maně.
 • Dokáže se rychleji dostat k nepřátelům pomocí kouzel Charge, Intercept nebo Heroic Leap.
 • Je velice silný tank.
 • Má mnoho stunů.
Nevýhody
 • Nemá žádný Crowd Control.
 • Nemá skoro žádné kouzlo na boj z dálky.
 • Nemá skoro žádná léčící kouzla.
 • K použití některých kouzel musí měnit Stance (postoj).

Galerie

DH
DHDHDH
Povolání je aktuální pro Legion
»Zpět na povolání«


Naposledy upravil/a Esperanta 06.06.2016 v 20:43:33.

Esperanta
Esperanta Dragon

Esperanta je autorem 506 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

MegaRatchet 07.06.2016 08:52

Hunter napsat pls?

Esperanta 06.06.2016 20:43

Zug
A teď jsem si všiml (čtu to asi po 4x :-D) že tam je Grom Hellscream byl náčelníkem klanu Hellscream .... Asi ani nemusím říct co tam má být, že? :-D
Kurde, voe, já mám dost. Takhle se pozná přepracovaná Espe. Díky.
Šéfredaktor WoWfan.cz

Zug 06.06.2016 20:21

A teď jsem si všiml (čtu to asi po 4x :-D) že tam je Grom Hellscream byl náčelníkem klanu Hellscream .... Asi ani nemusím říct co tam má být, že? :-D

Zug 06.06.2016 16:05

Super! Konečně je aktualizovaný nejvíc cool povolání.Your reputation with Zug has been increased by 10000. You are now Revered.

Dameshi 10.09.2011 17:07

Coxx
Jo, fury to má díky talentu bloodsurge - je to snad když se dá bloodhirst, tak že 10/20/30% šanci, že to bude instant, free a eště snad i větší dmg. Jinak cast je 1.5 sec a v talentech u amrs se to dá snížit na 1 a pak 0.5 sec a nějaká ta dmg; Na slam je snad eště glyph na větší crit šanci, ale stejně si myslim, že warrové v PvP tuhle abilitku nepoužívají; nebo já sem se s tim eště snad myslim nesetkal
díky moc a když mám 2x 2 hadn zbraně , jak se sčítá to poškození? to jako kdybych měl 2 x sword s požkozením 900-1000 , to bych dával dmg 1800 - 2000 ? díky předem

Coxx 10.09.2011 16:27

Dameshi
Mám dotaz : Když jsem hrál na wotlku , tak jako arms warrior bylo na slam ,,Cast´´ a myslím , že furi warrior měl díky talentu jen občast instant slam.Dotaz zní takhle , na CATA už warrior necásti nebo nenabíjí slam , děkuju.A nemělo by se tu napsat něco o spell reflectu a možnám macru na něj ?
Jo, fury to má díky talentu bloodsurge - je to snad když se dá bloodhirst, tak že 10/20/30% šanci, že to bude instant, free a eště snad i větší dmg. Jinak cast je 1.5 sec a v talentech u amrs se to dá snížit na 1 a pak 0.5 sec a nějaká ta dmg; Na slam je snad eště glyph na větší crit šanci, ale stejně si myslim, že warrové v PvP tuhle abilitku nepoužívají; nebo já sem se s tim eště snad myslim nesetkal

Dameshi 10.09.2011 16:12

Mám dotaz : Když jsem hrál na wotlku , tak jako arms warrior bylo na slam ,,Cast´´ a myslím , že furi warrior měl díky talentu jen občast instant slam.Dotaz zní takhle , na CATA už warrior necásti nebo nenabíjí slam , děkuju.A nemělo by se tu napsat něco o spell reflectu a možnám macru na něj ?

Dejvik 09.05.2011 20:55

pls nehodi sem nekdo nejaky pvp talent strom na arms a fury diky moc

Skynet 04.05.2011 06:09

Challenging Shout - Taunt všech mobů v okruhů 10 yardů. Trvá 6 sekund a stojí 2 rage. V popise je 5. nie 2.

Ellendway 03.05.2011 20:05

Ethereal
Oprava hned na začátku - Jenom furry warrior může mít 2x 1/2h
Opraveno.
opruzenina
A mas tam nekde receno ze kazdy war muze mit 2x 2h a navic tusim ze uz dlouho muze kazdy war mit 2x 1h.
Kde???
Project Manager WoWfan.cz

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet