The Guild - seriál

The Guild - seriálThe Guild

The Guild je komediální seriál, který vypráví osudy guildy The Knights of Good a jejich členů v online i offline MMO hry. V hlavní roli se představuje Felicia Day jako Codex. Herečku můžete znát třeba ze seriálů jako Buffy - přemožitelka upírů či Dr. Horrible's Sing-Along Blog. Hlavní představitelka je hráčkou World of Warcraft a proto se rozhodla i začít točit tento amatérský seriál.

Sledovat jej můžete na DVD, oficiálních stránkách nebo nyní u nás. Na serveru www.videacesky.cz jej překládá dvojice Zoidy a scr00chy. Díky nim si seriál můžete vychutnat i s českými titulky.

Další místo kde jej můžete sledovat jsou neoficiální stránky pod vedením George - http://the-guild.cekuj.net. Najdete zde zatím všechny 3 přeložené série, fotky a něco málo i o historii.

[odstavec]

Navigace

[odstavec]

Nechceš chodit s mým avatarem?

Klip k seriálu The Guild byl natočen klip - Do You Wanna Date My Avatar. Písnička je docela chytlavá a fanouškům seriálu se bude zajisté líbit.

[odstavec]

Rozhovor s Feliciou Day o The Guild

Rozhovor s Felicii Day (představitelka Codex) a Sandeep Parikh (představidelem Zaboo) byl natočen před posledním dílem první řady. V rozhovoru je popisován vznik seriálu apod. Fanoušek by tento rozhovor neměl minout.

[odstavec]

1. řada

The Guild

Codex dochází, že by měla omezit své online hraní. Při rozhovoru s guildou, ale celé guildě dojde, že jim chybí Zaboo. Ten je offline již několik dní. V tom momentu u Codex zazvoní zvonek, otevře a za dveřmi je...

[odstavec]

Upoutávka na druhou řadu

Pokud jste dokoukali první řadu, můžete se kouknout na upoutávku druhé řady seriálu.

[odstavec]

2. řada

The Guild

Setkání guildy mělo velké následky hlavně pro Codex. Jak se ukázalo, Zabooova matka je realitní právník, zaujatý vůči Codex. A tak ji nechala vystěhovat. Zaboo ji doprovázel...

[odstavec]

Upoutávka na třetí řadu

Upoutávka na třetí řadu, kde se naše guilda s konkurenční guildou, kterou vede herec William Wheaton.

[odstavec]

Halloweenský speciál

Speciál k třetí řadě, kde se naše guilda vydala koledovat. Původně měli utužovat guildovná vztahy, ale nakonec se rozhodli rozdělit. Ale stejně se nakonec potkali na jednom místě.

[odstavec]

3. řada

The Guild

Na konci druhé řady jsme mohli na nečekané párty u Codex být svědky "hroucení" guildy a Codex dostala kopačky (2x). Naštěstí je tu jedna pozitivní věc. Vychází nový datadisk a členové guildy se vydávají před obchod s hrami, kde čekají na otevření. Tam, ale potkávají konkurenční guildu...

[odstavec]

Felicia Day na Streamy Awards 2010

Záběry z předávání cen Streamy Awards 2010, kde naše známá Felicia Day z The Guild vyhrála cenu v kategorii nejlepší herečka v komediálním web seriálu.

[odstavec]

Nepovedené záběry ze 3. série

První část sestřihu nepovedených scén ze třetí série The Guild. Po Festivalu Fantazie měla vyjít další část, ale ta je v nedohlednu.

[odstavec]

Píseň 3. řady

Video, které stručně shrnuje děj 3. řady. Píseň vytvořili autoři, který stojí za na YouTube velice populárním seriálem Auto-Tune the News, který letos vyhrál Streamy Award v kategorii Nejlepší zpravodajský nebo politický seriál. Vše spočívá v tom, že tvůrci sestříhají různé výroky a rozhovory ze zpráv a nejrůznějších pořadů, trochu "poladí" zvuk a vytvoří z toho píseň.

[odstavec]

Upoutávka na čtvrtou řadu The Guild

Upoutávka na 4. řadu The Guild Vám stručně nastíní, o čem bude následující série. Se čtvrtou sérií nachází také malá změna. Tentokrát se nebudou díly uveřejňovat 2x týdně, ale pouze jednou. Aspoň se budete na seriál více těšit. :)

[odstavec]

Game On (Jen pař)

Po klipu Do You Wanna Date My Avatar přichází autoři seriálu The Guild s dalším. Tentokrát nese název Game On. Klip byl představen na letošním ComicConu v rámci linie The Guild a podle všeho se náš oblíbený seriál líbil více než jiné seriály. Klip má Indický nádech a působí propracovanějším dojmem, než jeho předchůdce. To ovšem neznamená, že by první klip byl nějaký méněcenný, právě naopak. Každopádně doufám, že se Vám píseň zalíbí, každopádně se nemůže líbit všem. :)

[odstavec]

4. řada

The Guild

Konec třetí řady nebyl o nic méně napínavější, než konec druhé řady, ba naopak. Naše guilda vyhrála souboj s Osou Anarchie a Codex se tak trochu zapletla s jejich šéfem...

[odstavec]Naposledy upravil/a Snake Plisken 30.11.2010 v 22:41:37.

Možnosti
Diskuze

Mordecay

Guild 5 séria... bude? http://www.youtube.com/watch?v=p5j1feaawtU

Redaktor WoWfan.cz

VailenCZ

no kooooooooooonečně xD Ne sem rád, že jsi to sem dal :) Ale už jsem nevydržel a pustil si je na videacesky.cz xD

Snake Plisken

Dobrá pánové a dámy, už jdu na to. Omlouvám se. :)

furrymare

kdyz uz vyjde cela 4 řada na strance videacesky.cz je zatim 8. dil a na jedne strance semjeste videl 9 kde tonemelo titulky

VailenCZ

ehm ehmmm.... xD

Wrent

VailenCZ
Tak to pak jo :) Ale abych pravdu rekl, nejakou takovouhle odpoved sem cekal :)
Elle se na to stejně prý brzo mrkne.

VailenCZ

Tak to pak jo :) Ale abych pravdu rekl, nejakou takovouhle odpoved sem cekal :)

Wrent

VailenCZ
Hmmm abych to nevzal zpet... Clovek vas chvli nehlida a hned mate dvoudilovej zkluz! No to se dela tohleto??? xD
Snake je na dovolené a nejspíš mu nikdo z nás nechce fušovat do řemesla.

VailenCZ

Hmmm abych to nevzal zpet... Clovek vas chvli nehlida a hned mate dvoudilovej zkluz! No to se dela tohleto??? xD

VailenCZ

Snake Plisken
Ano, máš pravdu, zanedbal jsem tuto sekci. Pokusím se to zítra dopoledne napravit a vše doplnit. ;)
Tak hlavně že se to dalo do pořádku :) Zatim sem se teda díval na videacesky.cz, ale tady je to prostě lepší :)

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

Hodnocení
Líbí se Vám tento článek od tohoto autora? Ohodnocením autora nám pomáháte zlepšovat kvalitu článků.
O článku
Kategorie Zábava
Autor článkuSnake Plisken
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Snake Plisken
Jan Šafran

Snake Plisken je autorem 350 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.