link

Hanzias

Hanzias Avatar

ID #92746

Informace
JménoJan
PříjmeníVágner
Registrace28.12.2016
Naposledy online23.01.2020 22:00
Typ účtuAdministrátor
Stav účtuAktivní
Battle TAGHanzias#2508

O mně

Ahoj, na WoWfanu působím jako redaktor od první čtvrtiny roku 2016. Nejraději se věnuji lore a překladům videí, avšak snažím se tvořit i různé guidy nebo se zkrátka držím čistého informování prostřednictvím novinek ze světa World of Warcraft. S Warcraftem jako takovým jsem se setkal už v raném dětství v podobě Warcraftu 3, který jsem chvíli hrál i závodně a rozhodně nepohrdnu jeho zapnutím ani teď.

Ve World of Warcraftu působím již od dob The Burning Crusade, vždy jsem se nejvíc zajímal již o výše zmíněné lore. Nicméně rád chodím jak PvP, tak i PvE. Většinou se nacházím na RP realmu Argent Dawn, ale občas zavítám (v případě PvP) i na Outland. Kromě WoWka a W3 také hraju Hearthstone či Heroes of the Storm.

Co jinak o sobě říct? No, jsem prostý mládenec se zálibou v cyklistice, dobré hudbě (rock, metal a hlavně epická hudba) či v poflakování se s přáteli nebo v přírodě, nově začínám i s posilováním. Zkrátka jsem pro každou srandu. Rád se také věnuji překladům z angličtiny i mimo Warcraft (plánuji rozšířit i o další jazyky). Řídím se mottem: "Každá zkušenost, i ta špatná, je cenná zkušenost."