link

Hanzias

Hanzias Avatar

ID #92746

Informácie
MenoJan
PriezviskoVágner
Registrácia28.12.2016
Naposledy online04.12.2019 18:38
Typ účtuAdministrátor
Stav účtuAktívny
Battle TAGHanzias#2508

O mne

Ahoj, na WoWfanu působím jako redaktor od první čtvrtiny roku 2016. Nejraději se věnuji lore a překladům videí, avšak snažím se tvořit i různé guidy nebo se zkrátka držím čistého informování prostřednictvím novinek ze světa World of Warcraft. S Warcraftem jako takovým jsem se setkal už v raném dětství v podobě Warcraftu 3, který jsem chvíli hrál i závodně a rozhodně nepohrdnu jeho zapnutím ani teď.

Ve World of Warcraftu působím již od dob The Burning Crusade, vždy jsem se nejvíc zajímal již o výše zmíněné lore. Nicméně rád chodím jak PvP, tak i PvE. Většinou se nacházím na RP realmu Argent Dawn, ale občas zavítám (v případě PvP) i na Outland. Kromě WoWka a W3 také hraju Hearthstone či Heroes of the Storm.

Co jinak o sobě říct? No, jsem prostý mládenec se zálibou v cyklistice, dobré hudbě (rock, metal a hlavně epická hudba) či v poflakování se s přáteli nebo v přírodě, nově začínám i s posilováním. Zkrátka jsem pro každou srandu. Rád se také věnuji překladům z angličtiny i mimo Warcraft (plánuji rozšířit i o další jazyky). Řídím se mottem: "Každá zkušenost, i ta špatná, je cenná zkušenost."


WoWfan.cz guilds list
AUTODOC – Náhradní díly online obchod s více než 1 milionem Autodíly. www.AUTODoc.cz

https://www.wowfan.cz/clanek/recenze-bezdratovych-hernich-sluchatek-sennheiser-gsp-370-a-670
Streameri
Stream ellienka ellienka
ONLINE

Stream BarronCZe BarronCZe
ONLINE