Bonusová událost, třetí křídlo LFR a Calamir

http://wowfan.cz//pic/news/Legion_news2
A máme tady další týden, ve kterém se můžeme vydat opět do Mythic dungeonů, raidů nebo například do nově otevřeného křídla v Looking for Raid!

Emerald Nightmare – Looking for Raid

Před dvěma týdny bylo otevřené druhé křídlo, ve kterém jste mohli pokořit další bosse, včetně Cenaria. Chyběl již jen poslední střípek do dokončení celé skládačky. Přesně tak. Xavius! Poslední boss raidu je již přístupný a můžete se přihlásit přes klasické LFR okno přímo ve hře. A proč by vás to mělo zajímat? No… pokud vám nejde o předměty, které jsou na iLevelu 835 (případně vyšším díky Warforged / Titanforged), tak by vás mohl Xavius zajímat například kvůli možnému dokončení achievementu Good Suramaritan nebo třeba kvůli petovi Dream Whelpling.

World Boss – Calamir

Po dvou týdnech se také konečně změnil World Boss, kterého můžete porazit a získat tak odměnu za týdenní World Quest nebo také několik zajímavých předmětů, které jsou na iLevelu 860! Pokud si tedy najdete v seznamu předmět, který by se vám hodil, rozhodně neváhejte a skočte si bosse zabít. Bude to trvat jen chvilku. Pokud u bosse nebude dostatek hráčů nebo nebudete ve skupině, zkuste využít například Premade Groups, které můžete vytvářet pomocí Dungeon Finder okna.

Týdenní bonusová událost - Bonus Battleground

Tento týden můžete získat pomocí buffu Sign of Battle až o 50 % více Honoru za plnění úkolů v Battlegroundech nebo za výhru v bojích. Určitě jste si již zvykli na týdenní návštěvy Archmage Timeara, který vám může dát úkol právě k bonusové události. Tentokrát jde o The Arena Calls a získat můžete Glory of the Melee a Badge of Honor.


Naposledy upravil/a Bellatrix 19.10.2016 v 23:03:43.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet