Festival Fantazie


/pic/uploaded/ff videos

Festival Fantazie

 • Arthas Menethil a Král Lichů
 • Free Servery
 • Paladin - Svatý bojovník nebo homosexuál
 • WoW Achievementy a tituly
 • Rasy ve WoW
 • Protodraci
 • Zajímavá místa ve WoW
 • Easter Eggs
 • [odstavec]

  Arthas Menethil a Král Lichů  Wrent si vzal na mušku Arthase, Krále Lichů. Popsal kompletně historii, pustil nějaké to videa a snažil se, aby to bylo vše jak má být. Tady je záznam z jeho přednášky. Doufám, že se budete bavit!

  Wrent

  (26. srpen 2010)


  Další části:

  Free Servery  Snake Plisken a jeho přednáška o free serverech. Výhody, nevýhody jak free serverů, tak oficiálních serverů. Zajímavé informace, komentáře a mnoho dalšího v této přednášce.

  Snake Plisken

  (29. srpen 2010)


  Další části:

  Paladin - Svatý bojovník nebo homosexuál  Wrent a jeho další přednáška. Tentokrát zaměřená na jeden charakter a to paladin. Myslíte si, že paladin je svatý bojovník nebo homosexuál? Chcete se dozvědět více? Sledujte Wrenta v akci.

  Wrent

  (30. srpen 2010)


  Další části:

  WoW Achievementy a tituly  Hanzík si připravil rozsáhlou přednášku o mnoha achievementech a titulech ve World of Warcraft. Přednášku doplnil o videa, ze kterých některé legendární achievementy vznikli. Víte například, z čeho je achievement More Dots? Ne? Podívejte se!

  Hanzik

  (31. srpen 2010)


  Další části:

  Rasy ve WoW  Přednáška o hratelných, ale i nehratelných rasách v podání Hanzíka. Čtyři díly plné informací jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější hráče. No uznejte sami, jak se přednáška povedla.

  Hanzik

  (1. září 2010)


  Další části:

  Protodraci  Přednášku, kterou jsme si nepřipravili my (náš tým), ale Praotec. Vypráví o historii draků, o zajímavých achievementech a mnoho dalšího!

  Praotec

  (3. září 2010)


  Další části:

  Zajímavá místa ve WoW  Serwak a přednáška o zajímavých místech ve World of Warcraft. Dosti zajímavá přednáška. Určitě se podívejte.

  Serwak

  (3. září 2010)


  Další části:

  Easter Eggs  Wrent jako minulý rok přednáší o Easter Eggích ve hře. Věděli jste, že se Blizzard nechal inspirovat Star Wars, Paris Hilton nebo že je ve hře Indiana Jones?! Vtipy, slavné postavy a mnoho dalšího v přednášce nazvané Easter Eggy ve World of Warcraft.

  Wrent

  (4. září 2010)


  Další části:

  Naposledy upravil/a Serwak 06.10.2010 v 16:05:08.

  Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

  Serwak
  Václav Vežranovský

  Serwak je autorem 75 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

  Diskuze

  Žádné komentáře
  Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
  Přihlásit se
  nebo
  Zaregistrovat nový účet