Nighthold - Elisande má skrytou místnost

  Nighthold    Easter Egg    Secret   

 

Pokud si myslíte, že Nighthold je pouze o zabíjení nepotřebných mobů, bossů a sbírání předmětů, mýlíte se! Čas od času se totiž v raidech objeví určité easter eggy nebo skryté místnosti.

 

Tentokrát hráč Kyrthak (Reddit) přišel na zajímavou skrytou místnost právě v Nighthold. Jde o místnost vůdkyně Nightborne elfů a vůdkyni Suramaru – Elisande. V místnosti nenaleznete nic až tak zajímavého až na model dortu, několik sýrů, koště, které samo zametá, a mnoho obrazů na stěnách.

 

Do místnosti se musíte dostat přes několik krkolomných pádů a ne zcela standardní cestou, protože dveře do této místnosti jsou po zabití Gul’dana zamčené a nelze jimi projít.

 

 

Kdo ví, zda měl Blizzard s místností nějaké plány. Je ovšem jasné, že kdyby se v místnosti nacházelo něco trochu zajímavějšího, například knihy s příběhem Elisande, měla by tato místnost mnohem větší smysl i za předpokladu, že by byla stejně opuštěná.

 

Našli jste někdy něco skrytého v dungeonu, raidu nebo nějaké lokaci? Pokud ano, dejte nám vědět do komentářů!


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

djmetla
Patrik Hoffmann

djmetla je autorem 1114 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

MPosp 27.01.2017 12:59

Mimochodem košťata, která sama zametají, potkáte na každém kroku v hlavním městě Krvavých Elfů - Silvermoonu. Snad tu není někdo tak radikální alík, že by tam ještě nebyl?! )

Snake Plisken 29.01.2017 13:18

A my jsme hrdí na to, že to znáš a že si nás na to upozornil. :-)

Oisin 26.01.2017 22:54

Haha, to je skvělý. Zrovna onehdá jsem šel Scholomance a asi poprvé natočil kameru na strop. Až jsem byl překvapený, jak pěkně to vypadá. Zní to divně, ale stropy jsou ty nejopomínější zákoutí WoWka. Schválně - koukněte na ToT, nebo SoO... (fakt nejsem magor, jen si všímám věcí )

Werba 27.01.2017 08:43

Trochu staršie video ale Crendor myslí aj na stropy
https://www.youtube.com/watch?v=LioFC9qTXrI

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet