Warcraft film – novinky z natáčení

A je to tady. Mnozí z vás zcela jistě čekají na novinky o filmové adaptaci World of Warcraft, jejíž natáčení začalo letos v lednu. Až do teď nebylo o snímku téměř slyšet, ale v posledním čísle Empire Magazine se objevila vůbec první fotografie z jeho příprav. Na ní si můžete všimnout nejen režiséra Duncana Jonese sledujícího natáčení, ale i dvou záběrů na monitorech, které prozrazují něco málo z celkového vzezření filmu. Podle kulis připomínajících stormwindský trůnní sál, můžeme usuzovat, že filmování začalo u Aliance. I když na scéně vidíme několik postav, ani jedna nevypadá jako někdo z dříve ohlášených herců, takže se můžeme jen domnívat, o koho se jedná a jakou budou mít roli.
Další zajímavostí je, že studio Legendary Entertainment prostřednictvím své pobočky Legendary East uzavřelo dohodu o šíření svých dvou snímků, z nichž jedním je právě Warcraft, s největší čínskou distribuční společností China Film Co. „Říše středu“ každoročně povolí promítání pouze 34 zahraničních filmů a v roce 2016 tak mezi nimi bude i Warcraft. Tento krok není nikterak překvapivý, protože se World of Warcraft v Číně těší velké oblibě, a to i přes mnohé rozdíly oproti ostatním zemím, kde hra vychází. Film na motivy Warcraftu podle scénáře Charlese Leavitta bude mít premiéru 11. března 2016 a těšit se v něm můžete mimo jiné na Bena Fostera, Travise Fimmela, Paulu Patton, Tobyho Kebbela, Dominica Coopera, Roba Kazinského, Daniela Wu a Clancyho Browna.
>> Pro více informací kliknětě zde <<
/pic/uploaded/AzerothChoppers
A u filmařiny ještě chvilku zůstaneme. Dneska vyšel v pořadí už třetí díl pořadu Azeroth Choppers, v němž se konkurenční týmy Aliance a Hordy snaží postavit tu nejlepší motorku, které se následně objeví ve hře. V tomto díle se můžete těšit na představení některých členů z obou týmů, pokrok při stavbě motorek, ale i na první problémy…
Předchozí dva díly si můžete pustit zde.


Naposledy upravil/a Astra 02.05.2014 v 13:28:52.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet