link

Komiks – Highmountain: A Mountain Divided v češtině

http://media.wowfan.cz/uploaded/Highmountain_komiks
Jak jsme slibovali, Legion komiksy jsou konečně kompletní. Sérii dnes završíme dílkem Highmountain: A Mountain Divided. Zavítáme do hornaté krajiny Highmountain, kde se místní taurenské kmeny a jejich drogbarští spojenci sešli k důležité poradě. Předmětem jednání bude jejich posvátný artefakt, Kladivo Khaz'gorothovo, a také invaze Plamenné legie, která každou chvíli vpadne i do jejich domova. Ač byl o překlad tohoto komiksu podle ankety menší zájem než o ostatní komiksy, doporučuji ho všem zájemcům o příběh Legion. Umožní vám totiž mnohem lépe pochopit dějovou linku v lokaci Highmountain.
» HIGHMOUNTAIN: A MOUNTAIN DIVIDED «
Který Legion komiks vás nejvíce zaujal? Který z různých stylů kresby vás nejvíce oslovil a který podle vás vyprávěl nejzajímavější příběh?
Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Esperanta 29.08.2016 11:00

Styl kresby rozhodně Anduin a po něm Highmountain. Lullabi se tentokrát moc nepředvedl a dost to odflákl. Ale chápu, že na to měl asi mnohem méně času. Jinak ho mám dost ráda. Co se týče příběhu, na prvním místě opět Anduin a poté se rozhoduji mezi Nightborne a Fault Lines. Ale asi to vyhraje Magni, protože je to prostě borec a na jeho probuzení jsem čekala hodně dlouho.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet