link

Battle Pet systém - info a F.A.Q.

http://wowfan.cz//pic/news/bluepost
Na beta serverech je už několik dní testování Battle Pet systému v plném proudu. Ty z vás, kdo nemají na betu přístup, bude určitě zajímat následující blue-post, který stručně vysvětluje, jak celý systém funguje. Hodně štěstí, ať vás během čtení nepřepadne tým Rakeťáků!
Mumper zdroj

Jsme opravdu šťastní, že můžeme uvést Pet Battle systém na beta serverech! Předtím, než do toho skočíme, bychom vám chtěli říci trochu informací o tom, co můžete očekávat. Zaprvé, toto je pouze beta. Nic z toho, co uvidíte, se nemusí vyskytnout ve finální podobě. Přesto je tento systém z velké části hotov a my potřebujeme odezvu z vaší strany, abychom ho mohli ještě zlepšit. Těchto několik věcí už můžete na betě zkoušet:

 • Souboje petů ve světě jak solo, tak 2v2 nebo 3v3
 • Lovení petů ve světě s proměnlivou kvalitou a sílou
 • Duely a připojování do PvP soubojů proti ostatním hráčům
 • Zapojit se do plnění epické questové linie a porazit tak nejlepší lovce petů v celém Azerothu
 • Kupovat či prodávat pety v aukci (ovšem ne všechny pety lze směňovat)
 • Dosáhnout na mnoho dostupných Pet Battle achievementů a získat tak mnoho odměn
 • Prohlížet nový Pet Journal a starat se o své pety
 • Používat své pety skrze celý Battle.net account na jakémkoliv charakteru (Pet Battle achievementy jsou account-wide (splníte na jednom charakteru a automaticky je dostanete na všechny ostatní, pozn. překladatele))
F.A.Q.
Battle Pet Trainers
 • Tito trenéři uvádí hráče do Battle Pet Systému. Učí nové ability nebo jak ulovit peta. Poradí vám, jak vyléčit či oživit své stávající pety anebo jak vystopovat nové. Můžete je najít v každé startovní lokaci, stejně tak v Orgrimmaru nebo Stormwindu. Stráže vás na požádání nasměrují přímo k nim. Vytrénování je account-wide, takže se stačí naučit Battle Pet Systém na jednom charakteru.
 • Battle Pet Systém vyžaduje alespoň level 5 a 100g
Master Pet Tamers
 • S těmito postavami se setkáte při plnění Battle Pet questové linie. Můžete s nimi bojovat, abyste tak zvýšili své zkušenosti, získali zajímavé odměny nebo achievementy. Poražení Grand Mastera vám odemkne daily questy (skrz achievement) u všech lovců petů na daném kontinentu.
Account-Wide Peti
 • Všichni peti jsou account-wide. To znamená, že když vlastníte peta na jednom charakteru, tak ho automaticky máte i na všech ostatních. Dosáhl váš Grunty level 6 na postatě A? Logněte charakter B a Grunty na levlu 6 tu na vás bude čekat. Pokud máte na accountu více variant jednoho peta, tak budou spojeni do jednoho. Dostanete místo nich nějaké bonusy do batohu nebo pošty.
Pet Journal
 • Můžete mít až 500 petů. Maximálně tři různé verze od každého z nich.
 • Pety můžete pojmenovat, propustit na svobodu, označovat jako oblíbené nebo je zavírat do klecí a prodávat/směňovat.
 • Filtry Vám dovolí rozdělit pety podle zařazení, původu, získané/nezískané a nebo podle oblíbenosti.
 • Source info Vám řekne, kde můžete peta najít a trochu historie o něm.
 • Ability, které umí pet používat zde najdete taky. Tyto informace se Vám otevřou, až pet dosáhne levlu 10
 • Můžete zde zjistit, jaké má pet staty. Počet životů, rychlost, sílu a kvalitu.
Pet Quality
 • Peti, kteří jsou chyceni ve světě mají proměnlivou úroveň kvality. Kvalita statů se náhodně určuje pokaždé, když se pet spawne. Peti o větší kvalitě obdrží větší bonus ke statům, když postoupí o level vzhůru. A nezapomínejde na rare pety!
Peti v aukci
 • Většina petů může být prodávána nebo koupena v aukci. Vytvořili jsme v aukci novou sekci určenou přímo pro tuto příležitost.
 • Peti, kteří jsou vloženi do aukce si uchovají své staty a level. Peti, kteří nemohou být prodáváni budou ukazovat varování ve svém info textu stejně tak, jak budou mít zablokovanou možnost „Put in Cage“.
Souboje
 • PvE souboje budou mít dvě varianty: proti NPC lovcům a proti petům, které najdete různě ve světě. Stopování petů (Pet tracking) Vám umožní najít pety se kterými můžete bojovat a ulovit. Mějte oči otevřené!
 • PvP souboje mají rovněž dvě varianty. Můžete vyzvat k duelu jiného hráče a nebo se můžete přihlásit k souboji. Hra vám pak nejde protivníka, který je na stejné úrovni, jako vy. Za duely však nezískáte žáné zkušenosti.
 • Peti si po každém souboji vyhealují část životů a to sice 50% poškození, které obdrželi během souboje. Můžete také plně vyhealovat všechny své pety v Pet Journalu za použití Revive Battle Pets (10 minut cooldown).
 • Pokud některý z tvých petů během souboje zemře, tak můžete použít Revive Battle Pets spell nebo prostě najít přátelského Stable Mastera ve svém okolí.
Lovení
 • Pety můžete ulovit skrze PvE souboje ve světě. Každého se kterým můžete bojovat, můžete rovněž ulovit. Musíte peta pouze dostat na nízké HP a poté použít past. Pasti lze vylepšovat pomocí odměn z achievementů, což zvyšuje šanci na ulovaní silnějších petů.
 • Můžete ulovit maximálně tři stejné pety.Naposledy upravil/a Astra 20.07.2012 v 20:20:08.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

adsamcik 20.07.2012 10:42

Trochu mi to připomíná pokémony

goblimg 19.07.2012 13:04

mno to fakt nevim... ja jsem beta klic vyhral a nic mi nikam neprislo.

18.07.2012 17:33

jocker111: kdyby nebyl ucet spojenej s komplet battlenetem tak ti pucim muj login

jocker111 18.07.2012 11:16

Chcelo by to dalsiu sutaz o BetA kluce

Aristo 17.07.2012 22:01

Beeda2004
aspon ti peti ve hre maji nejaky vyuziti ne jen ze je za sebou tahate a koukate na ne, treba blizazrd casem prida i jak sou PVP areny tak pet areny:-)
To tam je, Můžeš se přihlásit do areny pro pety. Fungují stejně, jako například 2v2 pro hráče.

Andros 17.07.2012 21:11

Aristo
Náhodou mě osobně Pokemoni vždy bavili Sice to mohli pojmenovat trochu jinak a nedělat z toho takovou bombu, ale co vím z doslechu (nemám přístup na betu), tak je to perfektní věc, co zabaví na hodně dlouho. Ale že chybí Rakeťáci, to mě zklamalo.
Vždyť se to nejmenuje ''Pokémon''

17.07.2012 21:00

aspon ti peti ve hre maji nejaky vyuziti ne jen ze je za sebou tahate a koukate na ne, treba blizazrd casem prida i jak sou PVP areny tak pet areny:-)

Aristo 17.07.2012 18:44

Náhodou mě osobně Pokemoni vždy bavili Sice to mohli pojmenovat trochu jinak a nedělat z toho takovou bombu, ale co vím z doslechu (nemám přístup na betu), tak je to perfektní věc, co zabaví na hodně dlouho. Ale že chybí Rakeťáci, to mě zklamalo.

Nightward 17.07.2012 17:51

Proste pokemoni ako sa patri . Je to sice primitivne ale sranda to bude tak alebo tak . Ale musel som sa pri tom clanku smiat . BLizzard z toho robi nieco noveho, neokukaneho . Jn svet plny pokemonov, pokemonova liga atd... bude sranda

jurman 17.07.2012 17:31

Psali neco o prekopani souboru klienta tak si je musime sosnout znova. Jinak pokemoni sou super. Jen na zacatku by to chtelo jidlo na uzdravovani 15 min je moc dlouhej CD na uzdravovani a litat sem a tam do OG je taky na hlavu.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet