link

Brewfest

Hlavní Rysy

Typ: Prázdninová událost Datum: 28. Září - 13. Října Lokace: Orgrimmar a Ironforge. Pivní zahrádky budou také zřízeny u Silvermoonu,Darnassusu, Undercity, Stormiwndu, Thunder Bluffu, Exodaru a Shattrathu.

Brewfest Prize Token

Hlavní měnou tohoto eventu jsou žetony
Brewfest Prize Token. Ty můžete získat za plnění daily questů. U příslušných vendorů si pak za tyto žetony můžete koupit nejrůznější předměty počínající pivními soudky, přes pety až po nejroztodivnější občerstvení. Pokud potřebujete splnit i ještě nějaké achievementy, budete tyto žetony potřebovat k zakoupení požadovaných předmětů. Vendory najdete v každém pivním městečku.
PředmětCenaPředmětCena
Blue Brewfest Hat50Brewfest Dress200
Green Brewfest Hat50Brewfest Slippers100
Brown Brewfest Hat50Brewfest Regalia200
Purple Brewfest Hat50Brewfest Boots100
Brewhelm2Fresh Dwarven Brewfest Hops5
Fresh Brewfest Hops2Preserved Brewfest Hops20
Brewfest Pony Keg100Pint-Sized Pink Pachyderm100
Pandaren Brewpack100Brewfest Keg Pony200
Brew of the Month Club Membership200Blix Eyesight Enhancing Googles100

Coren Direbrew (Direbrewfest)

Kdo nezná nejďábelštějšího pijáka na celém Azerothu, měl by rychle pokračovat ve čtení! Coren Direbrew, nacházející se v hlubinách Blackrock Depths v baru uvnitř Grim Guzzler. To právě odsud vysílá své pomocníky, aby každou chvíli útočili na hlavní stanoviště Brewfestu a zruinovali tuto slavnost. Zastavte ho a získejte parádní epické trinkety! Tohoto bosse můžete zabíjet kolikrát chcete. Sám o sobě pokaždé dropuje nějaký epický trinket (viz. tabulka níže). Každý den můžete zároveň také dostat za první zabití Corena Keg-Shaped Treasure Chest, kde můžete najít i jiné úžasné odměny.

Užijte si nápoje!

Džbánky naplněné čerstvým, pěnivým pivem jsou nabízeny zdarma na stolech u všech hlavních měst. Pokud je vypijete blízko u pivovarských stánků u Ironforge nebo Orgrimmaru, jeden z asistentů vám ihned předá nový džbánek. Prázdné džbánky si také můžete doplnit ze soudků které stojí u pivovarských stánků. Při slavnostech piva se nikdy nemusíte zabývat tím jak uhasíte svou žízeň!

Čím se zabavit

Slavnosti Piva jsou víc než jen příležitost jak ochutnat skvělé nápoje kdekoliv v Azerothu a Outlandech. Čtěte dále aby jste se dozvěděli jaké skutky můžete vykonat při zahánění žízně.

Beraní Závody

Dobrodruzi mohou předvést své schopnosti v jízdě na beranech tak že si promluví s Neilem Ramsteinem nebo s Mistrem Beranů Rayem. Ovšem před tím než vám svěří své drahocenné berany, tak musíte prokázat že je dokážete ovládat! Až prokážete mistrovství v jejich ovládání můžete získat výherní kupóny tím, že bude převážet soudky piva z Karanosu nebo Razor Hill zpět na slavnosti piva.

Najděte Sabotéry.

Je čas najít zdroj útoků Dark Iron a ukončit je jednou pro vždy. Hráči budou hledat střípky důkazů které vedou do Blackroth Depths, kde skupiny pěti hráčů můžou bojovat s osobou za všechno zodpovědnou - Cerenem Direbrewem. Direbrew je speciální boss kterého můžete potkat pouze během slavností piva a můžete z něho získat jedinečné odměny včetně epických zbraní, trinketů a vzácných mountů. Nenechte zničit již ani kapku drahocenného piva!

Hledáme Pomocníky

Zástupci některých velkých lihovarů hledají dobrodruhy aby jim pomohli podpořit jejich výtvory v Orgrimmaru a Ironforge. Prostě si promluvte s jedním ze zástupců Barleybrew nebo Thunderbrew u bran Ironforge případně se zástupcem T'Chaliho Voodo Lihovaru nebo Drohnovi Pálenky u bran Orgrimmaru a můžete začít. Dostanete berana abyste začali rozšiřovat zvěsti o tom kdo má to nejlepší pivo.

Braňte Festival

Během prvních dní festivalu závistiví trpaslíci z klanu Dark Iron zahájí lstivou invazi slavností. Odhodlaní pijáci se musí shromáždit a chránit nápoje. Dejte jim pořádný výprask aby věděli že s vaším alkoholem si zahrávat nemají.

Ceremoniál klepání na soudek

Každý den v 6:15 a 18:15 času serveru High Tinker Mekkatorque (Ironfogre) a Vol'jin (Ogrimmar) přicházejí kvůli tomuto ceremoniálu. Přihlížení této události udělí buff který zvedne vaši získanou zkušenost o 10%.

Brew of the Month

# Někteří o něm tvrdí že je to nejlepší klub na Azerothu! Za 200 žetonů pivních slavností, se také můžete přidat k tomuto exkluzivnímu klubu. Jakmile se stanete členem každý měsíc obdržíte nové pivo poštou - pokaždé s jinými vlastnostmi.

Brew of the Year

# Pro splnění achievementu se musíte stát nejprve členem klubu Brew of the Month (viz. achievement o řádek výš). Každý měsíc vám poštou přijde jedno testovací pivo, které musíte vypít. Dělejte to takto celý rok a achievement bude váš.

Disturbing the Peace

# Nejprve si musíte pořídit kompletní sadu Brewfest oblečení (klobouk, róbu a boty). To vás bude dohromady stát 350x Brewfest Prize Token. Když seženete oblečení, vydejte se do Dalaranu, nalijte do sebe hromadu alkoholu a začněte tancovat (/dance).

Down with The Dark Iron

# Hruba každou půlhodinu bude centrum Brewfestu pod útokem Dark Iron dwarfů. Pokud úspěšně odrazíte útok, zůstane na místě činu quest item, který vám nabídne quest This One Time, When I Was Drunk... Odevzdáním questu obdržíte achievement.

Drunken Stupor

# Spadněte 65 yardů, nezabijte se a buďte přitom kompletně namol.

The Brewfest Diet

# Ochutnejte 8 nejlepších lahůdek festivalu. Všechny seženete u stánků na Brewfestu.

Strange Brew

# Ochutnejte všechny lihoviny nabízené obchodníky na Brewfestu. Vaše játra vás budou milovat!

Does Your Wolpertinger Linger?

# Splněním questů Catch the Wild Wolpertinger! dostanete roztomilého peta v podobě Wolpertinger's Tankard.

A Brew-FAST Mount

# Jedná se o Feat of Strength a tento achievement není přímo vyžadován pro získání meta-achievementu Brewmaster. Mounta můžete získat ze sudů, které získáte za zabití festivalového bosse Corena Direbrewa. Tyto sudy můžete získat jen jednou denně.

Naposledy upravil/a Snake Plisken 20.09.2013 v 09:05:57.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Argettar 02.10.2012 09:46

DaveL
musíš být lvl 89+ a by ses tam dostal přes lLFD
diky za info

DaveL 01.10.2012 09:56

Argettar
Jak se da nejlíp sehnat parta na Coren Direbrew? V minulosti se dala sehnat parta pomoci LFG, ted jsem tam tu moznost nevidel(mozna jsem jen slepej). To uz jedine rucne splasit partu a pomoci vrtaku?
musíš být lvl 89+ a by ses tam dostal přes lLFD

Argettar 01.10.2012 08:55

Jak se da nejlíp sehnat parta na Coren Direbrew? V minulosti se dala sehnat parta pomoci LFG, ted jsem tam tu moznost nevidel(mozna jsem jen slepej). To uz jedine rucne splasit partu a pomoci vrtaku?

Madarius-DT 21.09.2011 21:51

Jeden z nejlepších eventů! a tenhle rok se konečně rozdávaj jiný džbánky na pivo!(fialové myslím, ale už zase za ně není feats of strengh)

milanko 20.09.2011 22:59

Na trpaslicke PIVO nema NNIKTO

Ridi 24.09.2010 13:42

Quest Pink Elekks On Parade neni na EU realmech dostupnejch. po spuštění eventu tenhle rok to snad chvilku šlo ale jen do restartu servu, před tim než s toho všimly GMka ..

Miloush 24.09.2010 09:29

Jen bych chtěl opravit popis u závodu na kozách. Nejde o to projet určitá místa za 8 vteřin. Úkolem je jet 8 vteřin v kuse klusem, pak cvalem a tryskem. Co se týká růžových slonů, tak tento úkol na evropských realmech momentálně nefunguje.

Dejfik 22.09.2010 10:49

cus nevite kde se bere ten q na ty slony Pink Elekks On Parade brejle mam ale nevim kde vzit q

LexeryMoon 29.08.2010 15:19

HUstěě :-D

Serwak 07.10.2009 00:09

Budete davat i jine navody na world eventy?? Jinak , tento nemel chibu , dik =)

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet