Challenge módy se dočkají velkých změn!

Challenge módy se dočkají velkých změn!http://media.wowfan.cz/uploaded/WoW-Legion
Do Legion se dostanou nově předělané challenge módy, které obsahují několik úrovní obtížností, zajímavé novinky a vylepšení. Nové challenge módy se nápadně podobají systému, který využívá Diablo III – Greater Rifts. V současné době má hráč v dungeonu na výběr tři základní obtížnosti – Normal, Heroic a Mythic. Tyto úrovně ovšem krátce po spuštění datadisku ztrácí obtížnost, protože hráči získávají lepší předměty a postupně se naučí mechaniky všech bossů. Samozřejmě je ve hře možnost challenge módů, ve kterých hráči soutěží s časem, aby mohli získat bronzovou, stříbrnou nebo zlatou medaili. V závislosti na čase se také dá získat nějaký zajímavý loot. To se ovšem změní.
challenge mode
Nový systém challenge módů se jmenuje Mythic+ a je dostupný v poslední verzi alfa testování datadisku. Na začátku každého Mythic dungeonu je podstavec, do kterého mohou hráči vložit Challenge’s Keystone. Vložením klíče se aktivuje challenge mód. Každý klíč má rozdílnou úroveň a dle úrovně se také odvozuje obtížnost aktivovaného challenge módu. Aby to nebylo až tak jednoduché, je při aktivaci módu také spuštěn čas. Pokud se hráčům podaří vyčistit dungeon v daném čase, zvýší se úroveň klíče a pětičlenná skupina dostane odměnu. Čím vyšší je úroveň módu, tím lepší dostanou hráči odměnu. Jakmile hráč získá 3. úroveň, objeví se v dungeonu náhodný efekt, který způsobí, že dungeon bude těžší. Hráči se mohou těšit například na efekt „Tyrannical“, který zvýší životy a poškození bossů, dále „Skittish“, který snižuje generování threat tanků. „Decay“ zase aktivuje na hráčích DoTku, která bude hráčům soustavně udělovat poškození. Čím vyšší úroveň challenge módu, tím více náhodných efektů na hráče čeká. Tyto efekty se budou každý týden měnit. Jak se vám změna challenge módů líbí? Myslíte, že změna nějak výrazně změní čas strávený v dungeonech?


Naposledy upravil/a Bellatrix 13.04.2016 v 18:43:16.

Možnosti
Diskuze
Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Nezařazené
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 936 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.