Get New Games Cheaper Hottest Deals

Další Warcraft Knihy

Kromě nám všem známým knih ze světa Warcraftu, o kterých se zmiňujeme v jiném článku, existuje ještě velké množství dalších knih, které v České Republice dosud nevyšly. Některé z nich jsou jakési návody na hru, které popisují lokace a další aspekty hry (např. Lands of Mystery) nebo její příšery (WoW Bestiary).

Fantom Printu se po dlouhých sporech konečně podařilo získat smlouvy od Blizzardu a také úspěšně zvládli test kvality překladu, takže se již brzy můžeme těšit na tyto knihy v češtině. Už vlastně jen záleží na rychlosti pana Netoličky při překládání.

A o jaké knihy tedy vlastně přicházíme? [odstavec]

V ČR nevydané knihy Warcraft


Beyond the Dark Portal


Beyond the Dark Portal Stárnoucí orkský šaman Ner'Zhul získal kontrolu nad Hordou a znovu otevřel Temný Portál. Jeho brutální válečníci zas jednou pronikají na Azeroth a začínají obléhat nově postavený hrad Nethergarde Keep. Tam arcimág Khadgar a alianční velitel Turalyon vedou lidi a jejich elfské a trpasličí přátele proti této nové invazi.

Navíc ale vyvstávají další otázky. Khadgar zjišťují zajímavá fakta o orksých nájezdech: malé skupiny orků často vypadají, že plní nějaký jiný úkol než jen klasické dobývání. A k tomu se znovu objevují černí draci, kteří vypadají, že pomáhají orkům. Aby překazila Ner'Zhulovi temné plány, musí vojska Aliance vstoupit do zničeného orkského původního domova Dreanoru. Může Khadgar a jeho pomocníci zastavit ohavného šamana před zničením obou světů?

Kniha popisuje události z Warcraft II: Beyond the Dark Portal.

Autor: Aaron Rosenberg a Christie Golden


Night of the Dragon (Noc Draka)


Night of the Dragon Grim Batol: Temný odkaz tohoto místa se rozprostírá celou Azerothskou historií. Ale nejvíc je známé jako místo ošklivé tragédie - místo, kde hanební orkové zkazili mláďata vznešené Dračí Královny Alexstraszy a použili je jako zbraň ve válce. Ačkoli skupina hrdinů, vedená záhadným mágem Krasem, porazila orky a osvobodila zajaté draky, prokletá hora stojí jako zpustošená památka v...

Ale nyní Krasus, pro někoho známý jako Korialstrasz, cítí, že se zloba uvnitř Grim Batolu opět zvedá, aby ohrožovala jeho blízké. Nyní plně rozhodnut zničit toto zlo sám, netuší nic o úkolech, které vedou i ostatní do Grim Batol a objeví strašlivou pravdu, které nejen že může vést k jejich smrti, ale také k hrozné nové době temnoty a ničení.

Tato kniha navazuje na u nás vyšlou knihu Den Draka.

Autor: Richard A. Knaak


Stormrage


Stormrage Když byl svět Azerothu ještě mladý, bohům podobní Titáni přinesli pořádek na tvořící se svět a ustanovili pevniny a moře. S touto veledůležitou prací také vytvářeli speciální dimenzi, ve které zkoušeli, jaký by Azeroth mohl být. Ačkoli Titáni opustili Azeroth již před velmi dlouhou dobou, tato dimenze přetrvala. Říká se jí Smaragdový Sen, stará a prapůvodní verze Světa Warcraftu.

Smaragdový Sen obklopuje nespočet záhad a tajemství a stejně tak i jeho strážce, zelenou letku. V minulosti do Snu vstoupili druidové, aby sledovali život na Azerothu a pokračovali ve svém nekonečném úkolu - zachování rovnováhy v přírodě.

Jenže všechny sny nejsou příjemné. Nedávno totiž začala oblast ve Snu známá jako Smaragdová Noční Můra růst a měnit Sen na svět plný nepředstavitelných hrůz. Zelení draci byli nečekaně chyceni Noční Můrou a unikali jí za cenu zničených těl a rozštěpených myslí. Pro druidy, kteří v té době vstoupili do Snu, bylo velmi těžké - někdy až nemožné - z něj zase odejít.

To ale nejsou jediné oběti Noční Můry: stále více a více lidí je jí postiženou. Dokonce i Malfurion Stormrage, první ze všech druidů na Azerothu, mohl padnout do spárů této zvětšující se hrozby. Jak se nekontrolovatelná Noční Můra šíří světem, začíná zoufalý úkol - najít a osvobodit arcidruida. Brzy nepřátelé přírody poznají pravý význam jména...

STORMRAGE

Autor: Richard A. Knaak


Naposledy upravil/a Wrent 24.02.2011 v 19:27:53.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Wrent 17.02.2011 22:39

Johnny
Ahoj Wrente, hele prosimtě nevíš kdy přesně ty knihy vyjdou ?
Příliv Temnoty - Tides of Darkness je už možná první v pořadí knih, co brzy půjdou do tiskárny. Uvidíme, zkusím zjistit.

Johnny 17.02.2011 21:22

Ahoj Wrente, hele prosimtě nevíš kdy přesně ty knihy vyjdou ?

Johnny 11.02.2011 21:41

Tak to je fajn dík moc

Wrent 15.01.2011 17:53

Johnny
Ahoj lidi, prosím na knihy Beyond the Dark Portal a Tides od Darkness čekám už dlouho a bojím se, jestli jěště vůbec vyjdou v CZ jazyku. Dejte mi prosím vědět na mail :johnny.ilb@seznam.cz dík moc
Jsou v edičním plánu Fantom Printu na tento rok.

Johnny 15.01.2011 09:55

Ahoj lidi, prosím na knihy Beyond the Dark Portal a Tides od Darkness čekám už dlouho a bojím se, jestli jěště vůbec vyjdou v CZ jazyku. Dejte mi prosím vědět na mail :johnny.ilb@seznam.cz dík moc

Bellatrix 11.09.2010 21:33

Dík.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Mordecay 11.09.2010 19:29

Myslím, že je to Iridi.V Grim Batole sa pripojila k Vereese a k jej týmu a tam bojovala s drakmi. Taktiež tam aj zomrela a jej telo zobral Kalec do Outlandu, kde ju pochovali.

Redaktor WoWfan.cz

Bellatrix 11.09.2010 18:57

Kdo je ta draeneika z přebalu Night of the Dragon?

Šéfredaktor WoWfan.cz

Hiddancz 11.09.2010 18:13

Skiller
No, ale sargeras je prece uz porazen ne? Vždyt ho zabila Aeqwyn, (matka od medivha) a pohrbila jeho tel ov potopenem suramaru, kde ho nasel nejaky orsky shamana aby dostal jeho oko nebo tak nejak aspon to tak bylo v kampani
Četl si Poslední Strážce ?

Sajn 03.07.2010 17:46

Neznáte někdo nějaké české stránky, kde bych tyto knihy mohl koupit? Sice je všechny kromě Stormrage mám přečtené, ale mě baví je číst pořád kolem dokola, ale mám nutkání cítit pod rukama papír Takže předem dík za odpověď

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet