link

Pět důvodů, proč se těšit na Warcraft film

http://wowfan.cz//pic/uploaded/wfilm-logo
O chystaném Warcraft filmu jste si toho mohli přečíst relativně hodně informací. Blizzard se snaží o film již nějaký ten pátek, a pokud vše dopadne dobře, tak jej po desíti letech od oznámení konečně vypustí do kin. O filmu se mluví již od roku 2006, avšak příběhově půjde film mnohem dále do minulosti. Předlohou pro film by měl být Warcraft: Orcs & Humans, který vyšel v roce 1994. Pojďme si projít pět důvodů, proč se na film těšit a co od něj můžeme očekávat!

Zanese vás do historie příběhu!

Film se bude soustředit na příběh z Warcraft: Orcs & Humans. Mnoho hráčů World of Warcraft tuto hru nehrálo, takže jim film dovolí nahlédnout do minulosti a zjistit další informace z příběhu své oblíbené hry, aniž by museli studovat dlouhé texty v různých herních encyklopediích, webech nebo hrát dnes již zastaralou a těžkopádnou hru.

Starousedlíky potěší!

Na druhou stranu je mezi námi i mnoho hráčů, kteří hltají příběh, jak mohou, a všechny Warcraft hry hráli. Jsem si jistý, že nikdo z nich si nenechá přenesení svých oblíbených postav na filmové plátno ujít! Není to ani tak o tom, aby se fanoušci hry vrátili k hraní World of Warcraft, ale spíše o tom, že mohou zavzpomínat na staré dobré časy a zvolat „Na toto si vzpomínám!“

Bez známých herců se to neobejde!

Obsazení filmu bude plné hvězd. Již teď se můžeme těšit na Travise Fimmela (Vikings), Dominica Coopera (Dracula Untold, Need for Speed), Bena Fostera (Pandorum, The Mechanic) a Roba Kazinského (Pacific Rim, True Blood). Jasně, drtivá většina z nich pod tunou make-upu a speciálních efektů bude k nerozeznání, ale už jen to, že tam hrají a uslyšíme jejich hlasy, vnáší do filmu kouzlo!

Možná pokračování!

Znáte to… podíváte se na dobrý film a již netrpělivě čekáte na pokračování. U mnoha filmů se to povede, a pokud bude Warcraft na plátně úspěšný, určitě se můžeme čekat na další pokračování. Vždyť Blizzard toho má v zásobě mnohem více, než příběh z prvního dílu hry. Je možné, že se jednou dostaneme i ke zfilmování událostí z Warlord of Draenor nebo Legion.

Propojení hry s filmem!

Zní to zvláštně? Děsivě? Neuvěřitelně? Je možné, že Blizzard zkusí společně s Legendary Pictures vytvořit propojení hry s filmem. Jednalo by se o solidní marketingový tah a mohlo by to prodloužit životnost World of Warcraft. Na něčem podobném v současné době pracuje Remedy Entertainment. Jejich nová hra Quantum Break by měla být doplněna hraným seriálem, který doplňuje příběh hry. A proč se na Warcraft film těšíte vy? Co od něj očekáváte?


Naposledy upravil/a Bellatrix 11.08.2015 v 18:09:40.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

seager 11.08.2015 07:29

Přiznávám se, že ani jednoho jmenovaného herce vůbec neznám, ale to se nějak vsákne :-)

Akari 11.08.2015 05:30

Metzen si možná zahraje zeleného Ježíše až budou natáčet W3.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet