Pirate's Day

Pirate's Day/pic/event/pirates-logo

Základní informace

Typ: Jednodenní svátek Datum: 19. září Poloha: Booty Bay, Stranglethorn Vale Odměna: The Captain's Booty Jako první věc. Promluvte si s jakýmkoliv pirátem ve městě, který vám dá kostým. Tento převlek vám pomůže dostat se do ducha slavnosti. Jakmile jste řádně oblečeni, neváhejte a leťte do Booty Bay, kde je již zábava v plném proudu. Kapitánka Dread DeMeza mezitím převzala střechu banky a aukce, na které je její posádka. Po krátkém rozhovoru vás "přemění" do pirátského, aby jste si mohli užít ještě více zábavy na 12 hodin. (Tento buff může být odkliknut, ale stále budou přetrvávat výhody na různé soutěže.)

Jiná témata tohoto dne

  • Velký pirát, který tančí, zpívá, pije, jí, směje se a střílí ohňostroje.
  • První Taurenský důstojník a jeho obrovský bojový papoušek Nyuni z jižních moří.
  • Trio děl a dělostřelců, kteří pravidelně střílí do zálivu - jen taktak minuli plachty připlouvajících transportních lodí. Šílení korzárové.
  • Cap'n Slappy a Ol' Chumbucket, dva zvědavě pojmenovaní piráti.
  • Živá pirátská kapela, která hraje na střeše banky.

ObrázkyNaposledy upravil/a Astra 20.09.2011 v 07:27:57.

Možnosti
Diskuze

poseidon2375

neeeeeeeeeee já to prošvih

Bumbac

Hehe, mám už za sebou 2 Brewfesty ale Pirates day ešte ani jeden. Konečne to môžem napraviť.

Mondel

Je to hodne oproti minulým rokom zmenené (aspoň sa mi teda zdať ), určite sa tam zajtra z radosťou zastavím a podebatujem s pirátmi .

Divinespite

ach jo wowko budu moct hrat az za 3 dny kruci ja se tak tesil celej rok

voky

je to už zítra, jupí

LexeryMoon

Heej :-D tak to se těším :-D

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Game info
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 917 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.