link

Diskuze

Reeki 24.01.2019 11:18

Tak včera to vypuklo a byli jsme poprvé v raidu sice jen normal ,ale nakonec 8/9 padlo, nutno říct, že poslední 3 bossové jsou v obtížnosti úplně někde jinde než zbytek raidu, každopádně o bugy v obrovské míře opět nebyla nouze, CD spellů si dělala co chtěly, CD na hero se jaksi po wipu či killu neresetlo, na mé postavě DH se neresetovala META atd. prostě opět klasika BETA for Azeroth

marekrich 24.01.2019 14:59

A má se vůbec resetovat cd na BLko?

Kaspo 25.01.2019 13:25

@marekrich Ak wipneš na bossovi BL sa ti resetuje a tiež niektoré CD, využíva sa to napr. na reset CD. Pull bossa, vytiahnuť z boss roomy a každý kto si dá do bossa dmg, tak má resetované CD a aj BL debuff.

Walther 22.01.2019 18:52

horda dostane solidně přes kok*t.

onderfaus 23.01.2019 05:37

Od aliance určitě ne.

pendou 23.01.2019 08:12

Neboj to se zase vyrovná už mi to připadá jako televizní seriál, který měl skončit v nejlepší sezoně tak v 5 a hele už je 12 sezóna, ale vynáší to ještě tak to budeme ještě točit (Two and a half men). Ani změna herců moc nepomohla, ikdyž to trochu ožilo (Jaina a Sylvanas)

Kaspo 23.01.2019 12:33

Už včera som sa chcel vyjadriť, ale spravím to dnes:
Pozrime sa na celú situáciu:
1. Aliancia spravila fingovaný útok na Nazmir, aby dostala armádu Hordu z Dazar' Alor.
2. Horda na to skočila celá armáda je ďaleko od mesta.
3. Aliancia zaútočila na Dazar'Alor a Horda sleduje dym stúpajúci od mesta, takže je na čase presunúť jednotky naspäť.
4. Útok Aliancie začal tým, že zničil flotilu Z. trollov, po ktorom nasleduje útok na mesto.
5. Aliancia sa dostane do srdca mesta a podarí sa jej zabiť kráľa Rasthakana.
6. Horda príde neskoro, ale bráni sa voči útočníkom.
7. Útok Aliancii nevyšiel podľa plánov, lebo:
Horda aj napriek nepriaznivej situácii sa dokázala vrátiť späť do mesta. ´
Horda dokázala odraziť prekvapivý útok a zaradiť Aliancii tvrdú ranu v podobe toho, že odstavila Geblina + zasadila tvrdú porážku Jaine.
Summa summarum, tento raid možno aj keď nie úmyselne, ukázal kto má vo vojne navrch. Teda, nemyslím si, že Horda dostane na k***t, ako bolo spomínané.

kudr123 23.01.2019 15:01

@Kaspo já vím že u vás nemáte moc inteligentních ras např já ork já mlátit. Já bušit but anyway zandalari přišli o veškeré své námořnictvo co mělo o což horda hlavně usilovala... Talanji teď patří bwosandimu a sama neví co s tím má dělat jak to vypadá.. Jaina je zraněna ou way to abychom začali pomalu vystavovat bílé vlajky... Mekator není mrtvý jenom nikdo neví jak mu teď pomoci protože je v kostce ledu dle mého názoru se vrátí a možná i brzy pokud dojde na classu tinker je docela možné že s tím bude mít i něco společného když on sám je tinker classa takže když si to suma sumárum zrekapitulujem nemyslím si že ani jedna strana z toho nějak vzešla vítězně a obzvlášť horda určitě ne

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet