Tento týden v Legionu - 1. týden 2018

  týden ve WoW   

V prvním týdnu tohoto roku se pro LFR otevírá třetí křídlo Antorus, the Burning Throne, opět máme nové World Bosse a Mythic affixy a Battleground Bonus event.

 

Antorus, the Burning Throne

Tento týden se pro LFR otevírá již třetí křídlo Antorus, the Burning Throne s názvem Hope's End. Hráči se zde budou moci postavit Kin'garothovi, Varimathasovi a The Coven of Shivarra.

 

Mythic Keystone Affixy

  • Bursting – Po usmrcení nepřítele jeho tělo vybouchne, což v podobě DoTky udělí damage ve formě 10 % vašich životů. Tento efekt se stackuje.
  • Skittish – Nepřátelé nevěnují tolik pozornosti threatu, který tank vytváří.
  • Tyrannical – Bossové mají o 40 % víc životů a udílí až o 15 % vyšší damage.

 

World Bossové

Withered J'im

Occularus

 

World Eventy

Battleground Bonus Event: 2. – 9. ledna

Během trvání tohoto eventu můžete za Battlegroundy získat více Honorů.

Diskuze

Anfaelion 04.01.2018 00:54

Ach jaj Tyrannical.... neznášam tento affix najviac

Bellatrix 04.01.2018 01:22

Já nejvíc nenávidím asi ten... nooo, jak se jmenuje, Sanguine? Ty loužičky, co z nich debilové nejsou schopní uhnout. Prostě WTF, dyť i ten model a animace jsou záměrně udělaný tak, aby to člověka co nejvíc odpuzovalo, ale ne, oni v tom prostě stojí a nehnou se.

Korektor / redaktor WoWfan.cz

Akari 04.01.2018 05:09

@Bellatrix Já jako healer (ještě ke všemu disco priest) nesnáším tyto tři, především když se zadaří a jsou všechny tři najednou Sanguine, Grievous a Fortified. Ke všemu vždycky dostanu tři melee dps lamy, které dostávají nehoráznou damage od všeho, protože nejsou schopni avoidnout snad nic, co se normálně dá. Naopak mám rád Tyrannical, lidi dostanou za jejich dementní faily one-shot a já je nemusím tahat z 5 % HP

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet