The Art of Blizzard vyjde v češtině na přelomu října a…

  art of blizzard    grafika    literatura   

 

PŘEDOBJEDNAT ART OF BLIZZARD ENTERTAINMENT

 

Máte rádi vizuální stránku blizzardích her? Zajímají vás concept arty, tvorba cinematiců, herních modelů a komentáře umělců a vývojářů k tomu všemu? Pak nejsíš víte o existenci knihy The Art of Blizzard Entertainment, která nabízí přesně tohle – vhled do všemožné výtvarné tvorby Blizzardu.

 

Kniha vyšla v zahraničí v roce 2013 a na konci minulého roku jsme se dozvěděli, že vyjde po delší době i v českém jazyce. A nyní konečně známe přesnější odhad, kdy se kniha objeví v českých knihkupectvích. Blizzard nedávno schválil český překlad a následně bude třeba vyladit detaily ohledně sazby. Poté může jít kniha do tiskárny, a v závislosti na ní Art of Blizzard bude moci vyjít na konci října nebo na začátku listopadu. Každopádně si můžete říct o vskutku luxusní dárek k Vánocům!

 

A s tím luxusem nepřeháníme ani trochu. Kniha je to tak velká a masivní, že máte pomalu problém ji udržet v ruce, když jí chcete listovat. Stejně tak stojí za to její obsah. Zde se můžete podívat na ukázky z anglického originálu nebo tady na ukázky z českého překladu. Samozřejmostí je, že kniha je tištěná na velmi kvalitním papíře, aby veškerá její grafika opravdu vynikla.

 

Knihu si můžete už nyní předobjednat na Gamebrandu. Zároveň se v dohledné době můžete těšit na soutěž, ve které budete moci vyhrát jeden výtisk tohoto unikátního díla!

 

PŘEDOBJEDNAT ART OF BLIZZARD ENTERTAINMENT

 

Autoři: Nick Carpenter, Sam Didier, Chris Metzen

Počet stran: 380

Co kniha obsahuje: téměř 800 obrázků z dílny rozličných grafických týmů – tvůrců concept artů, cinematiců, 3D modelů společně s komentáři, které nám poodhalí vývoj blizzardích her

Zahrnuté hry: Warcraft/World of Warcraft, Starcraft, Diablo + pár střípků o konceptech her, které Blizzard vyvíjel, ale nikdy nedokončil

Vyjde v češtině: konec října nebo začátek listopadu 2018

Překladatelé: Tomáš Kratochvíl a Zuzana "Bellatrix" Komprdová

Vyjde ve spolupráci nakladatelství Crew a Fantom Print.

 

Uvažujete o koupi Art of Blizzard pro sebe nebo někoho ze svých známých?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Gareth 27.09.2018 03:18

Já myslel, že tam jsou převážně obrázky a překládat není co
Jinak zajímavě vypadá World of Warcraft: Ultimate Visual Guide, to by za překlad stálo

Prunusak 26.09.2018 21:42

Zdravím, díky za informaci o knížce - určitě si ji koupím, máte už nějaké informace ohledně vydání knihy WoW Diary ?

Bellatrix 26.09.2018 21:45

Myslíš v originále nebo v češtině? Pokud v češtině, tak jediná informace je ta, že autor je českému překladu nakloněn. Ale zatím nemáme vyjádření českých nakladatelství, zda do toho půjdou a pokud ano, tak kdy.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Prunusak 26.09.2018 22:57

@Bellatrix Ano, myslel jsem v češtině, díky za informace

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet