The Burning Crusade - Nether Draci

Za nezkroceným obzoremPřed méně než dvaceti lety byl bývalý domovský svět orků roztržen nespoutanou energií několika dimensionálních portálů, které trhali samotné základy tohoto světa na kusy.

Tato katastrofická událost zanechala Draenor zlomený, rozpadlý svět, který přeživší začali nazývat Outland. Do dnešního dne jsou některé části Outlandu nedosažitelné pěšky nebo lodí, plující nepřirozeně na horizontu jako tiché připomínky strašlivého zkázy, která potkala Draenor. Nyní se někteří ze starousedlíků naučili osedlat některé z původních druhů jako létající jezdecká zvířata, umožňujíc tak dobrodruhům dosáhnout i těch nejvzdálenějších a nejnebezpečnějších oblastí tohoto divokého nespoutaného světa.

Jeden z nejvzrušujících nových zážitků World of Warcraft: The Burning Crusade bude představení nového druhu mounta, který vybaví hráče nebývalou svobodou v objevování světa Outlandu z naprosto nové perspektivy. Po dosažení 70 levelu bude hráči dovoleno pořídit si svého létajícího mounta. Outland je domovem pro neuvěřitelně různorodou a exotickou faunu a vnímající obyvatelé tohoto světa vytrénovali několik unikátních příšer na létající mounty. Jak Horda, tak Aliance budou mít svůj vlastní druh mounta, ale budou zde také mounti velice vzácní i mezi nejmocnějšími charaktery. Nether drak je jedním z nich.


S létajícím mountem bude hráč schopen dotknout se oblohy, plachtit mezi rudými oblaky Hellfire Peninsula nebo se dívat jak se Nagrandské moře trávy ohýbá ve větru hluboko dole v okamžiku, kdy přelétává do nových oblastí. Hráči budou mít nad mountem plnou konrolu, umožňujíc jim tak se vlně potulovat po obloze a svobodně objevovat všechny oblasti Outlandu. Po pravdě, některé oblasti Outlandu budou dosažitelné pouze vzdušnou cestou, jak některé části zhrouceného světa plují nicotou, nedosažitelné až na vyjímku těch, co ovládají jedno z Outlandských létajících stvoření.

Několik z těchto "odemykatelných" zón je vlastně umístěno blízko nízko levelových oblastí Outlandu. Cesta hráče bude začínat u Dark Portalu (Temného portálu) až na samotný konec Outlandu a nakonec zpět na místo, kde začínali, vytvářejíc tak uzavřený kruh - ale nyní se budou schopni dostat do oblastí, které mohli předtím vidět pouze z dálky. Některé dungeony budou mít také části dosažitelné pouze létajícím mountem. To by mělo hráče naplnit snahou o vylepšení své postavy i poté co získal monožství zkušeností, nové schopnosti a mocné zbraně a brnění. Svým způsobem představuje létající mount nejhmatatelnější úspěšné zakončení hráčova postupu na 70 level. Ale zároveň slouží jako klíč k obsahu, který čeká hráče po získání maximálního levelu.


Původ Nether drakůKe konci Druhé války cestoval černý drak Deathwing skrze Dark Portal do Draenoru. Věříc, že tento svět bude relativně bezpečné útočiště pro jeho potomky, zabezpečil zde úkryt s vejci černých draků. V následných válečných událostech otevřel v Draenoru Ner'zhul nezodpovědně četné portály a magická energie roztrhala svět na kusy. Energie uvolněné při této katastrofě pozměnili Deathwingova vejce, výsledně do nether draků: částečně hmotných a částečně nehmotných draků, kteří získali schopnost cestovat mezi hmotnými a nehmotnými rovinami. Bez Deathwingova vedení si tito nadpozemští nether draci právě teď hledají svojí vlastní cestu mezi zatracenými rozvalinami Outlandu.


Létání na nether dracíchKaždý létající mount má schopnost uzvednout do vzduchu svého jezdce kdykoliv chce do Outlandu, ale létání není jediná schopnost, kterou tuto zvíře umí. Každý z nich může také běhat po zemi jako obyčejný mount.

Při chuzi po zemi se chovají přesně jako obyčejný mount, ale jsou nejméně tak rychlí jako nejrychlejší epičtí mounti a když jezdec vzlétne, může svobodně objevovat vzdálené země Outlandu.

Ovládání nether draka a všech dalších je jednoduché. Ovládání na zemi funguje jako obyčejně. Pro přepnutí z chození na létání se stačí rozběhnout a poté zmáčknout tlačítko pro skok. Tady začne nether drak lítat v malé výšce a ovládání se lehce změní.

Létání s nether drakem je jako plavání ve vzduchu - máš kompletní svobodu nad tím jakým směrem chceš jít. Alternativní možností jak vzlétnout je běžet na okraj vysokého srázu a spadnout. Nether drak automaticky začne mávat křídly a počká na směr letu kerý mu zadáte.

Je několik možností jak se dostat na zem. Nejjednodušší je dismount, ale to nemusí být určitě ten nejlepší nápad když jste ve velké výšce, nebo překračujete nicotu. Bezpečnější a efektivnější je sestoupat dolů a dotknout se země pro přistání.

Naposledy upravil/a Wrent 13.09.2009 v 19:47:04.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

bloodhero22 16.06.2011 13:31

voky
kde můžu pls nějakého Nether draka koupit?
kdyz udelas excaled s jejich frakci tak u fel orku na ostrovu jizne od shaduwmoon valey

voky 16.06.2011 12:47

kde můžu pls nějakého Nether draka koupit?

GraPe 11.03.2010 12:26

ahoj rad bych se zeptal jake jsou vsechny druhy letajicich draku jestli je o tom clanek napiste ho sem plz diky

krewca 07.03.2010 14:24

Dokym ta nezastavi textura a hodi na najblizsi cintrak

Djgaina 29.01.2010 23:49

jak dlouho bych padal kdybych dal dismount na nejakych hranicich v outlandu ??

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet