What Would Happen If... Epilog

Povídka byla z osobních důvodů odebrána na žádost autorky. Buď se objeví časem jinde (o čemž vás budeme informovat), nebo bude časem přidána zpátky. Děkujeme za pochopení.


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

milanko 10.08.2013 23:21

A práve sa mi zatmilo pred očami lebo keď som dopísal poviedu o durnovy čo mi trvalo asi dve hodiny tento wowfan ma odhlásil o môj bože!

milanko 10.08.2013 11:59

Vládca klanu bol oproti tomuto večerníček Excelent perfekt cool len tak ďalej .

Esperanta 10.08.2013 10:44

Ale jo, ono by se tomu dalo vytknout dost věcí, jelikož je to povídka, kdy člověk napíše kapitolu, hodí na web, napíše další a hodí na web,... Takže sám autor do poslední chvíle netuší, jak to vlastně dopadne, protože koncept konce se měnil prakticky s tím, jak se příběh vyvíjel. A hlavně, nejdříve se většinou napíše celý rukopis a člověk si pak může v klidu upravovat, když se mu něco nezdá a chce změnit nějaké části nebo je úplně vymazat.What Would Happen If... byla prakticky sázka do loterie ale já považuji za úspěch, že je konečně dokončená, i když to rukopis není prakticky nikdy...Vím, že spousta z vás se na to asi nebude tvářit nejlépe, ale nabízím pozvání do skupiny na FB https://www.facebook.com/Esperanta?ref=profile# kde se toho probere víc než v komentářích zde, nehledě na bonusy, které na stránku občas dám. Takže kdo ze čtenářů může, ať jde sem. Všem děkuji za to, že u této povídky vydrželi a čím více komentářů bude, tím dříve začnu psát novou povídku.

FrostyCZ 10.08.2013 00:58

Tak tohle by se mělo vydat jako oficiální knížka z Wowka.Nemám co tomu vytknout.Prostě nejlepší povídka co jsem kdy četl.

Liene 09.08.2013 10:13

páni... tak tohle to nejlepší, co jsem za svůj život viděla... teď budu znít trochu jako mamka, ale jsem na tebe pyšná... už se těším na další příspěvky od tebe

Zorami 09.08.2013 10:07

Co na to rict? napsat 260 stran neni jen tak a napsat 260 stran tak dobre povidky jiz tuplem ne...takze, smekam Esperanto, doufam ze budes podobne prispevky a povidky psat na web porad (no, hlavne doufam ze se budou cist stejne dobre ci lip )...a taky jsem rada ze jsi to dokoncila

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet