Afterlives – Ardenweald

  Shadowlands    Afterlives    Ardenweald   

Ardenweald je na rozdíl od ostatních říší Shadowlands místem, kde je zákonitost postavena na přírodním řádu. Není proto žádným překvapením, že zde naleznou posmrtný život nejen smrtelníci, kteří byli s přírodou i za svého života spjati, ale také například Wild Gods (Bohové divočiny). Přestože v traileru k tomuto dílu byla vidět nová postava jménem Ara'lon, na jednoho známého Boha divočiny narazíme.

 

Ačkoli celá říše působí dechberoucím dojmem, ani zde nezůstane lístek na lístku. Zároveň, jak záhy vyplyne, se z Ardenwealdu stane místo, kde sice přírodní zákonitosti platí, ale každá větev jednou seschne. Osud celého lesa, jak se zdá, se zakládá na volbách, které jeho pečovatelé učiní.

 

 

Edit: Video je již s českými titulky.

 

Který díl Afterlives vás prozatím nejvíce zaujal?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Petanurban 13.09.2020 11:57

Díky za překlad. Díly se mi líbil. Asi už ztrácím přehled, ale může mi někdo vysvětlit, jak to teda je s Wild Gods? Původně jsem myslel, že jdou odpočívat do Emerald Dreamu. Vždyť i Cenarius se tam dostal, po tom, co ho Grom zabil.

SolMane 16.09.2020 22:18

Cenarius sa neradi medzi Wild gods .. Ale you get a point .
Povodny zmysel mal emerald dream taky ze trebars Ursoc by sa tam mal ocitnut .
Teoreticky este mozu byt tieto svety v zmysle Azeroth - Ardenweald -Emerald Dream odkial by uz bola dusa ready vstupit znova na azeroth , ale pochybujem .
Blizzard v poslednej dobe ignoruje minulost a potom sa snazi z "hovna" uplacat sochu . zamotava sa dej , biju sa fakty nove zo starymi atd ...

Zullis 17.09.2020 07:10

@SolMane Cenarius je sice polobuh, neboli Demigod, ale řadí se i mezi Wil Gods.
A Emerald Dream je sfera kde končí jejich duše, je to pro ně ráj věčně dokonalého Azerothu kde můžou věky odpočívat. Ale pokud se chtějí znovuzrodit, tak musí přes Ardenweald. To že si nezjistíš fakta aspon z wowpedie než napíšeš je chyba u tebe, ne u Blizzardu.

Petanurban 19.09.2020 15:53

@Zullis Není třeba se tu napadat. O existenci Ardenwealdu jsem se dozvěděli až koncem roku 2019, takže jde o retcon. Spíš by mě zajímalo, jak je na tom v tomhle ohledu Ysera. V Emerald Dreamu byla a v Shadowlands by být měla. Teoreticky by tedy mohla mít jako jediný z ,,bývalých'' aspektů možnost se vrátit po smrti zpět na Azeroth.

Zullis 19.09.2020 18:29

@Petanurban Nikoho jsem nenapadl, hrubě neoslovil, jen jsem konstatoval fakta, že dřív píše, než si zjistí jak co je. A jaký retcon to je, když jsme věděli že duše do Shadowlands putují? Nikdy nebyly Shadowlands víc popsané, nikdy nebylo popsané jak dochází k znovuzrození, jako např. došlo k tomu u Cenariuse v Cataclysm. Ted nám je jen víc odhalováno okolo fungování smrti. A Yseře snad byl dopřán věčný ráj, a pak se rozhodla znovuzrodit přes Ardenweald kde ji potkáme, nebo prostě tam z Emeraldového snu přešla. Emerald Dream a Shadowlands přece jen jsou své sférové protistrany, nějak jsou propojené jistě. Okolo těchto dvou sfér a co provedla i Elune po smrti s Yserou se jistě dozvíme víc, stejně tak jako co je Elune vůbec zač.

Kittinka 12.09.2020 15:15

Zatial najhorsi diel.

Lethal 12.09.2020 16:13

Budem ti oponovať - podľa mňa bol najslabší ten s Drakou, taký "meh" diel, zatiaľčo tento ponúkol aspoň nejakú ideu/emóciu.

Radien 11.09.2020 13:02

Tak tohle je můj top krásné

kuchta 11.09.2020 12:24

Veľmi pekné. Ta Winter Queen mi príjde ako veľmi srdečná postava .A možno sa mi to len zdá ale ako keby jej bolo do plaču keď má Ara'lon vziať dušu Ursoca. Za mňa ale stále ostáva favorit Uther a dakujem za rýchli preklad :-)

Romik 11.09.2020 11:21

Dojemné

SirP 11.09.2020 09:02

Muj názor ...Tady je jasné ukázáno proč vypálila Silvanas strom Terrrasil aby oslabila sílu Winter Queen , protože předpokládám že jsou spojený s normálním světem

SolMane 11.09.2020 18:40

teoreticky hej .. ale hlavny dovod boli duse . Teldrassil je vlastne take mravenisko Odkial vsak niet prilis moznosti na unik .
Cili kym sa dala zachranna operacia do pohybu nebolo proste mozne zachranit Kvantum dusi ... Vyjma cez portaly

SolMane 11.09.2020 18:59

Ale teraz ked sa nad tym zamyslam tak skor nie .

Takych stromov ako Teldrassil bolo v azerothe Viacej
Nordrassil - pomaly sa zbiera odkedy ho chcel Archimonde posulozit
Andrasill - zlomeny napul
Teldrassil - vypaleny
Shaladrassil - Zkoruptovany Nocnou morou

cize ten ich Dub ktory sa zrutil fungoval na Anime ( nie na tom anime )
a kedze si jailer zacal sislit vsetku Animu pre seba tak jednoducho uschol .

Prvox 10.09.2020 22:55

Boa vy ste rychli dakujem )))))

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet