Battle for Azeroth - Sharkbait mount

  Freehold    Battle for Azeroth    mount   

Freehold bude jeden z dungeonů v Battle for Azeroth, kde se budeme muset postavit pirátům a hlavně Skycap’n Kraggovi. A ten má, jako každý správný pirát, papouška. Akorát Kragg ho nemá na rameni, ale sám se na něm vozí. Jeho věrný společník Sharkbait je totiž pořádně přerostlý papoušek, akorát ne tak úplně věrný, jak by se mohlo zdát. Podle popisu mounta ve hře se totiž zdá, že Sharkbait půjde kamkoliv, kam půjdou jeho oblíbené sušenky. 

 

 

Barevných variant je hned několik a zatím není jasné, jestli z bosse budou padat všechny a náhodně nebo jestli z Kragga půjde získat pouze jedna varianta a zbytek bude nezískatelný či budou z jiného zdroje.

 

Budete chtít létat na tomto papouškovi jako správný pirát? YARRR!


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Horm 22.03.2018 11:57

A tak se pomalu, ale jiste stávají z wowka Guliverovy cesty. Včelky, papoušci atd. A brzy mouchy Cece a co třeba obří blecha - skákala by mezi planetama. :-)

barrny 22.03.2018 15:47

Přesně tak, je vidět, že nápady došly a tak do hry cpou páte přes deváté a je jim to úplně fuk, hlavně zalepit díru kravinou, na nějakou tvůrčí fantazii a wow styl je třeba zapomenout. Se slzou v oku vzpomínám na wotlk a třeba mounta z ICC to byla pánečku parádička, nebo když mi padl mount ve starém Stratholmu, teď je třeba se připravit na brouka pytlíka a ferdu mravence....

Jikonekt 22.03.2018 16:55

@barrny No možná je to tím, že je ve hře už asi 500 mountů nebo kolik... a co mají podle tebe dokola na tom vymýšlet... 42 podobu koně a 67 podobu draka? A tahle nostalgie, že když já začínal hrát WoW, všechno bylo nejmíň 2x tak lepší jsou stejné "růžové brýle", jako když důchodci vzpomínají na mládí, kdy podle nich také bylo všechno lepší, ale neuvědomují si, že to bylo prostě tím, že byli mladí

Zug 22.03.2018 18:02

@Jikonekt Ne asi. Mountů je ve hře hafo. Zrovna tohle mi až tak nevadí. Dokud se blbý nápady nepřesunou na mechaniky v raidech nebo na celkový gameplay tak to přežiju. Stejně používám jenom jednorožce z Legionu a Azure Drake z WotLK.

Jikonekt 22.03.2018 19:43

@Zug Právě, mountů mám asi 360 a střídám jich tak pět... když emi nějakej nelíbí, nikdo mně nenutí na něm jezdit :_)

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet