link

Cena WoW Tokenu byla přes 200 tisíc goldů!

  WoW token    Battle.net    Goldy   

Cena WoW Tokenu stále stoupá a není se čemu divit… Před několika dny byla oznámena žádaná změna ve fungování WoW Tokenu, na kterou mnoho hráčů čekalo – tokeny je možno využívat i na jiné věci, než je pouze World of Warcraft Gametime.

 

V průběhu několika posledních měsíců začala cena růst a v listopadu 2016 se hráči dočkali překonání „magické“ hranice statisíce goldů za jeden WoW Token. Růst cen byl zapříčiněn oznámením na BlizzConu, kde Blizzard slíbil, že budou hledat další možná využití.

 

Od listopadu cena stoupala a 7. února skočila krátce nad 200 tisíc goldů! Hráči tak reagovali na oznámení, které na amerických serverech povolilo měnit WoW token za změnu frakcí, transfery, nakupování nových her, balíčků do Hearthstone a mnoho dalšího.

dozovbmidzm6bwj_1486653499.jpg
Cena WoW Tokenu za poslední tři měsíce.

 

Během několika dalších hodin cena pomalu, ale jistě klesala a v současné době se pohybuje v rozmezí 130 tisíc a 160 tisíc goldů. Cena WoW Tokenu se řídí podle toho, kolik je tokenů v aukci – pokud jich je málo, cena stoupá.

 

Pokud vás ovšem trápí, že nemáte dostatek zlaťáků, můžete obětovat €20 a jeden token v aukci prodat. Jde totiž o jedinou možnost, jak získat herní zlaťáky za reálné peníze. Ostatní způsoby (gold-selling) jsou nelegální a můžete jednoduše o svůj účet přijít.

 

Používáte WoW Token, nebo raději platíte herní čas klasicky přes platební kartu?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

09.02.2017 22:18

cena tokenu se pohybuje ale zaroven sou plne vyprodany vcera se v gilde snazili nakoupit game time, a vsem to hlasilo ze nejsou zadny dostupny

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet