Christie Golden se přidala k Blizzardu

Christie Golden se přidala k Blizzardudefault.png

 

Máte rádi knihy o Warcraftu? Pokud je odpověď pozitivní, rozhodně vám nebude jméno Christie Golden cizí. Tato nadaná spisovatelka, která pro Blizzard napsala pěknou řádku knih, před několika dny na svém Twitteru oznámila, že získala nové místo v Blizzardu.

 

Christie Golden ve svém statusu uvedla, že se na novou spolupráci těší. Uvedla také, že o své nové pozici nemůže úplně mluvit, protože jí to smlouva zakazuje. Ovšem díky několika informacím, které Christie na svém Twitteru uvedla, je jasné, že půjde o pozici spisovatelky.

 

Blizzard totiž před několika měsíci začal hledat někoho, kdo by vzal do rukou vedoucí pozici na tvorbu originálních příběhů a seriálů pro všechny Blizzard hry. Pozice již není na Blizzard Career stránkách dostupná, avšak je stále dohledatelná na LinkedIn.

 

ynwu15mx2f_14070369d2b711b69af8b50fe2cfa1ac6767ec67_1495177770_6215.jpg

 

Jak je z popisu pozice jasné, jde pouze o dočasné místo. U Blizzardu to ovšem není nic neobvyklého – mnoho pozic, které Blizzard vypisuje, jsou pouze dočasné. Mnohdy se ovšem stává, že z dočasné pozice se stane pozice na plný úvazek.

 

Co si myslíte vy? O co se bude Christie Golden v Blizzardu starat?


Možnosti
Diskuze

godlike

No ale já doufám že Alexe Aforasiabiho nebo jak to je neodstaví byla by to škoda.navíc po odchodu Metzena je třeba dobrat čerstvou krev.

cerberos

hm..vypadá to že celý další pokračování příběhu WoWka bude spadat,už podle ní,což by nebylo špatné....

Randy

No keď je to pravda tak hurá ! Teším sa

Zug

Nice. Paní Golden a pan Knaak jsou moji oblíbení Warcraft autoři takže jí to rozhodně přeju a těším se na její další tvorbu.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Ostatní
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 936 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.