Dramatime soutěž o lístky na turné LP

Česká a slovenská scéna hry World of Warcraft je opravdu početná, a tak jsme si u nás v redakci říkali, co bychom pro vás mohli vymyslet z akci. Soutěže o hardware jsou skvělé, ale zase se jako komunita nikde nesejdeme. Proto jsme ve spolupráci se ZRGAMES připravili zajímavou hru o lístky na PártyLP ve Plzni a Hradci Králové. V HK se pak společně i uvidíme, budeme zde uvádět oficiálně Heroes of the Storm. Budeme rádi, když se na nás přijdete podívat. A kromě nás tam bude i spousta známých letsplayerů a youtuberů. Je tedy na co se těšit. Ale abyste nám tu u toho neusnuli, k věci.

Jak hrát a vyhrát?

1. Vzpomeňte si na svůj nejdramatičtější zážitek z World of Warcraft. Může být vtipný, smutný, prostě jakýkoliv. Otázka: Co to jako má být? Odpověď: Pokud máte jakoukoliv historku z WoW, která obsahuje drama, rozchod s přítelkyní/přítelem, rozpad guildy, nebo prostě jenom drama kolem lootu, tak neváhejte a sepište svůj příběh. 2. Hoďte ten zážitek na papír. 3. Pošlete nám ho na email: Soutez[zavináč]wowfan.cz 4. Do předmětu uveďte "Párty LP". 5. Profit!
SOUTĚŽ ZAČÍNÁ 27.05.2015 00:00

Teď to lákavé

Jak jsem již řekl, jedná se o vstupenky na Párty LP do Plzně (6.6.) a Hradce Králové (13.6.). Do vašeho emailu prosím uveďte, kterou vstupenku preferujete. Odměněny budou ty nejlepší povídky, dejte si tedy záležet :)

Pravidla hry a vyhlášení

Soutěžit a odesílat odpovědi můžete v období od 27.05.2015 00:00 do 02.06.2015 00:00. Každý soutěžící může zaslat pouze jeden příběh. Vyhlášení vítězů můžete sledovat přímo na Twitchi, níže naleznete odkaz na kanál streamera Tereszia - PMTerezka. Zde se vítězné povídky budou číst. Předpokládaný čas je 17:00. Kdo nebude přítomen, kontaktujeme ho emailem, z kterého nám zašle povídku. Níže je odkaz na stream:
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE 03.06.2015 17:00 ZDE
Partnerem soutěže je:
GAMDIAS
Organizátor je oprávněn bez dalšího upozornění vyřadit ze soutěže účastníky, kteří dle výlučného posouzení pořadatele nehrají férově či nedodržují pravidla nebo se do hry zaregistrovali vícekrát. Účastníci nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Pořadatel tímto není účastníkům soutěže nijak jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jsou uvedena v těchto pravidlech. Výhry nejsou právně vymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady akci zkrátit, prodloužit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu uvede na webové stránce www.wowfan.cz, kde jsou k dispozici platná a úplná pravidla. Vstupenky do soutěže věnovala společnost ZR GAMES s.r.o.

Naposledy upravil/a Stalor 28.05.2015 v 18:25:01.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Rreezznniikk 27.05.2015 10:21

Hezky v Plzni bude taky nějaká akce jo ? To čumim, já myslel že tu jen chlastáme.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet