Guilda Stones zabila Gul'dana!

Guilda Stones zabila Gul'dana!default.jpg

 

Druhá česká guilda dokázala zabít posledního bosse v Nighthold, Gul’dana! Guildě Stones se podařilo zabít bosse již včera a dokázala tak vybojovat druhé místo na realmu Drak’thul, který se neoficiálně označuje jako československý.

 

Guilda Stones dokázala zabít bosse jako 156. na světě, 98. v Evropě a 2. na realmu. Stones tímto krokem dokázala porazit guildu Embody, která se až do předposledního bosse držela na vrcholu. Vyčištění tohoto raidu trvalo raidu bez několika dní tři měsíce, avšak od včerejška se může guilda soustředit na získávání lepšího gearu, který určitě budou potřebovat v Tomb of Sargeras, který by měl vyjít již brzy!

 

g4t9nr3ypc2dinv_1492456336.jpg

 

Guilda Stones nám poskytla jak screenshot, tak video ze zabití bosse a vy se tak můžete podívat, jak probíhalo zabití v druhé nejlepší československé guildě.

 

ikqyqb5ytfj6yik_1492456380.jpg
Guilda Stones po zabití Gul'dana

 

Pokud hledáte novou guildu, ve které byste zkusili své štěstí, určitě neváhejte a podívejte se na WoWprogress profil guildy Stones.


Možnosti
Diskuze

corpsen

Guilda GRIZZLY realm first Ragnaros ! GG

Ellendway

Gratulujeme. Jako odměnu si můžete v naší kanceláři vyzvednout klíčenku. Tedy za předpokladu, že naši kancelář naleznete.

Šéfredaktor WoWfan.cz

barrny

Doufám že se tady brzo dočteme o 3, 4, 5, 6, 7, ....X te guilde co zabila Guldana, hlavně z DT, jelikož tyto články mají velice informativní hodnotu, bez které se hráč wowka niky neobejde.

Ellendway

Ano, jakmile to bude možné, napíšeme o třetí guildě, která zabila Gul'dana. Hlavně pokud půjde o českou / slovenskou guildu.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Beeda2004

vzhledem k tomu ze to je druha gilda na hlavnim hordackym ceskym pseudo servru tak si zminku rozhodne zaslouzi :-)
Jinak gratuluju i ja

EmperorNight

Tebe to někdo snad nutí číst? Vidíš na hlavní stránce nadpis a dál sem vůbec nemusíš chodit

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Ostatní
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 936 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.