link

Režisér Warcraft filmu odhalil další střípky z natáčení

Server 2p.com měl možnost vyzpovídat režiséra Duncana Jonese. Ten pořád pilně pracuje na připravovaném Warcraft filmu, který půjde do kin už příští rok. A co jsme se z jejich rozhovoru dozvěděli? Kromě několika už dávno dobře známých věcí i pár novinek, které potěší srdce každého fanouška. Začneme od tvůrčího týmu. O hudební doprovod se postará stále populárnější skladatel Ramin Djawadi a na speciální efekty, které má na starost ILM, bude dohlížet Bill Westenhoffer. Držitel Oscara za speciální efekty k filmu Pí a jeho život. Velká část rozhovoru se točila kolem čínského herce Daniela Wu, který ve filmu ztvární Gul'dana. Mimo to, že se od něj očekává, že na film přiláká i čínské diváky, nyní víme, že Gul'dan bude jednou z hlavních postav ve filmu. Daniel prý pojal svou postavu po svém, ale snažil se zachovat i ty Gul'danovy stránky, na které jsou fanoušci zvyklí. Na to dohlížel i jeho největší kritik – manželka. „Ta hraje World of Warcraft už dlouho a dohlédla na to, aby zahrál Gul'dana na jedničku,“ dodal k Wuovu výkonu Jones. Režisér potvrdil i to, že příběh nebude o bitvě dobrých lidí a zlých orků. „Warcraft by měl být o hrdinech na obou stranách, kteří se snaží vyhnout konfliktu, i když jim padouši nenechali žádné východisko.“ Jones přiznal i svou nejoblíbenější postavu, a i když má všechny rád jako své děti, nejvíce mu k srdci přirostl Durotan.
Plakáty k filmu
Stejně jako při dřívějších rozhovorech se Jones nezdráhal přiznat, že se nechal inspirovat u Petera Jacksona a jeho Pána prstenů. Tentokrát to bylo v odpovědi na otázku na počet Warcraft filmů. „Vím, že je mým úkolem v prvním filmu představit postavy, místa a kulturu a zároveň vyprávět příběh, který publikum nadchne! Doufám, že když to udělám správně, lidé budou chtít vidět víc. Je tady toho tolik co říct!“ Takže vše záleží na divácích, kteří rozhodnou o osudu Warcraftu na filmovém plátně. Řešilo se i propojení filmu se hrou. Existuje prý spousta nápadů, jak by to šlo udělat, ale zatím není nic jisté. Navíc je ještě brzo na spekulace, ale jak se bude blížit datum premiéry, dozvíme se určitě víc! A to nejzajímavější na konec. Režisér prozradil, že kromě starých známých postav se ve filmu představí i spousta nových a i těch méně známých, o kterých se dozvíme víc. Takže se ani skalní fanoušci nemusí strachovat, že by všechno znali dopředu a film by je neměl čím zaujmout.
>> Pro více informací o připravovaném filmu kliknětě zde <<
Zatím to vypadá, že je Warcraft film v dobrých rukou a tvůrci dbají na to, aby vše vyšlo na jedničku. Co si o tom myslíte vy?

Naposledy upravil/a Bellatrix 12.01.2015 v 20:24:28.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Jikonekt 13.01.2015 16:52

A to ja se tesim A proti skladateli hudby rozhodnee vubec nic nemam,a neb komu pridje spatny tohle? https://www.youtube.com/watch?v=RHAXFV96tnU

Muradin 13.01.2015 16:26

Já se celkově bojím i Duncana. Neříkám, že je špatný, ale moc toho zatím nenatočil. Aspoň že si nechali dost času.Hudba taky nevím. Zkrátka přijde mi, že mohli mít lepší.Ať nezkouší zprasit Gul'dana! Jedna z mých nejoblíbenějších postav prostě musí být skvělá

Esperanta 13.01.2015 15:53

O hudbu mám taky strach. Ramin Djawadi není špatný skladatel, zvládá to dobře, ale jen doufám, že z toho bude cítit ten typický Warcraft feel, na který jsme zvyklí od Russela Browera a ostatních.

Cranius 12.01.2015 20:23

Hudbu bude dělat někdo jinej než Russel Brower? Zklamání

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet