Shadowlands – Collector's Edition

  collector's edition    kolektorka    shadowlands   

Někdo rád sbírá virtuální mounty, pety nebo transmogy, někdo si zase rád vystaví na poličku fyzické předměty – figurky, krabice, artbooky. A někdo rád obojí. Každopádně, pro všechny nadšené sběratele WoW předmětů je tu Shadowlands Collector's Edition.

 

Za kolik?

Podle oficiálního článku ke kolektorce by vás tato edice měla vyjít 119,99 dolarů, což je asi 2 800 Kč. Nicméně na Blizzard Gear Store (kde už je podle všeho kolektorka vyprodaná) se prodávala za 165 dolarů (3 900 Kč). V oficiálním článku šlo tedy nejspíš o chybu.

Jakmile/pokud bude kolektorku možné předobjednat i u českých poskytovatelů, budeme vás o tom informovat.

 

Fyzické předměty + digitální soundtrack

Covenants Sigils – Kolekce čtyř odznáčků: Přidejte si do své sbírky odznáčků symboly všech čtyř Covenantů a ozdobte si svůj batoh, oblečení nebo si je pověste na krk.

Art of the Shadowlands: Prozkoumejte vývoj vizuální stránky azerothského posmrtného života. K tomu vám poslouží tento artbook v pevné vazbě, z něhož se můžete dozvědět spoustu informací o aspektu Warcraft univerza, který byl zatím prozkoumán jen velice málo – až doteď.

Shattered Sky Mousepad: Staňte se svědky okamžiku, kdy Sylvanas roztříštila závoj mezi životem a tím, co leží za ním, a navždy tak změnila osud Azerothu. Historický okamžik je zvěčněn na této podložce pod myš.

Collector's Edition Digital Soundtrack Key: Stáhněte si strhující orchestrální skladby soundtracku Shadowlands – což je dokonalá hudba k navození té správné nálady k prozkoumávání sféry za závojem.

 

In-game předměty

Enscorcelled Everwyrm mount: Vyrazte na vaše další dobrodružství na hřbetě tohoto nadpřirozeného stvoření z čiré animy.

Anima Wyrmling pet: Prozkoumejte život po životě po boku svého nového společníka.

Vestments of the Eternal Traveler: Použijte svého Everwyrma k započetí questu, na jehož konci získáte Vestments of the Eternal Traveler, zbrusu nový transmog set.

Wraithchill, kosmetická zbraň: Odemkněte si nový, mrazivý kosmetický efekt pro svou zbraň. Stejně jako u jiných iluzí lze Wraithchill aplikoval jen na určité typy zbraní.

Eternal Traveler's Hearthstone: Vraťte se na místo, k němuž máte navázaný svůj Hearthstone, s kosmetickým efektem zakřivování reality.

Shadowlands-Level character boost: Boostněte si jednu postavu, aby byla připravena na obsah Shadowlands.

 

Klíč na Shadowlands

Rovněž získáte Epic Edition digitální klíč k odemčení plné verze Shadowlands a 30 dnů game time. Klíč je na PC nebo Mac.

 

Upgradování z Base, Heroic nebo Epic edice na Collector's Edition

Pokud jste si už zakoupili digitální kopii Shadowlands a chcete upgradovat na Collector's Edition, Blizzard vám automaticky vrátí částku, kterou jste zaplatili za digitální kopii, ve formě Blizzard Balance. Musíte si ale aktivovat klíč z Collector's Edition před 31. březnem 2021, později by se vám už peníze nevrátily. Jakmile zadáte klíč z Collector's Edition, částka za původně zakoupenou edici se vám připíše na váš účet automaticky podle toho, kolik jste původně zaplatili.

 

Plánujete si kolektorku pořídit? A pokud ano, je to spíše kvůli fyzickým předmětům, nebo těm virtuálním? Jaké kolektorky z minulosti vlastníte a kterých si nejvíce ceníte?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Pepsi91 16.07.2020 12:14

Zdravím, přemýšlím o tom, že se k WoW po nějaké době vrátím, ale až v Shadowlands. Musím si koupiti BfA nebo mi stačí pouze předobjednat Shadowlands? Naposledy jsem hrál Legion.

Feeless 23.07.2020 10:29

Blizzard to má nastavené tak, že při koupi nejnovějšího datadisku automaticky získává člověk všechny nižší, takže až budou Shadowlands live, stačí ti koupit jenom ty

Pepsi91 23.07.2020 16:15

Děkuji mnoho! Takže si počkám na Shadowlands, tu chvíli už to snad vydržím.

Lockdaar 10.07.2020 18:08

"Jakmile/pokud bude kolektorku možné předobjednat i u českých poskytovatelů, budeme vás o tom informovat." - je snad nějaká šance, že by pro český trh z nějakého důvodu nebyla? Doufám, že ne. Problém byl na českém trhu akorát s tou CE k 15. výročí (a nejen u nás ale řekl bych že obecně byl problém ji sehnat, jelikož jich bylo celkem málo a vychcaní překupníci ji hned vykoupili a prodávali pak 3x dráž na ebayi), ale tahle běžná CE k datadisku by snad neměl být problém u nás sehnat...

Filias 10.07.2020 20:19

Problém by to být neměl.

Bellatrix 10.07.2020 20:56

Já nerada slibuju něco, co není na 100 % jisté a co neovlivním já. Není důvod, proč by neměla být i pro český trh. Ale dokud to nebude viset na webu Xzonu, tak se o tom budu vyjadřovat opatrně.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Avertis 12.07.2020 12:00

To je pravda. Já jsem ji sehnal a nakonec toho celkem lituju. Ani není vybalená z krabice a leží originál zabalená ve skříni a asi už tam zůstane.

Asimerian 10.07.2020 17:23

Mne sa zdá že čím ďalej je menej vecí v Collector's Edition a cena ide hore ....

Bellatrix 10.07.2020 17:46

To se ti nezdá, to je krutá realita.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Gareth 15.07.2020 11:09

Jojo naposled jsem bral Cataclysm sběratelku za 1899Kč a obsahovala toho víc.

Asimerian 15.07.2020 14:16

@Bellatrix bol by som radšej keby že je to len moja predstavivosť a vie sa už čo bude do ostatných hier?

Bellatrix 15.07.2020 14:19

@Asimerian Jak to myslíš do ostatních her?

Šéfredaktor WoWfan.cz

WitekCZ 15.07.2020 15:28

@Bellatrix u některých sběratelek byly věci např. do Overwatch, nebo Heroes.
@Asimerian pokud to tam není zmíněné, asi nic nebude.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Bellatrix 15.07.2020 19:27

Právě, tohle je kompletní sběratelka, nikde nebylo ani naznačeno, že by se měl odhalit ještě nějaký dodatečný obsah.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Lockdaar 15.07.2020 20:30

@Gareth je podle mě škoda, že se už nedrží nějakého stálého obsahu těch sběratelek - tím bych si představoval klasický artbook, podložku pod myš s motivem datadisku, soundtrack + Behind the Scenes na cd/dvd, ingame věci do hry + nějaká další drobnost na motiv daného datadisku (třeba ty odznaky atp. nejsou špatný). A hlavně by to byl sběratelský obsah, který by fungoval pro každý datadisk a nebylo by jej potřeba nějak měnit. Když by museli něco nutně vyškrtnout, tak bych dal pryč fyzickou hru na DVD, která upřímně v podstatě není v dnešní době už vůbec potřeba, každému se to stejně automaticky stáhne přes battle.net během chvilky. Problém je, že už dali pryč fyzicky i ten soundtrack a Behind the scenes disky, které dělali tu sběratelskou edici sběratelskou. Já upřímně u žádné sběratelky co mám jsem nikdy sice ty cd/dvd nevybalil ani neotevřel z obalu, ale o tom to není, je to o tom je tam fyzicky mít když je to sběratelská edice i když uznávám že je pravda že v dnešní době jsou v herním průmyslu cd/dvd nosiče už prakticky přežitkem, které skoro už nikdo nepoužívá a je asi jen otázkou času, kdy se vše bude pouze už jen stahovat.
Jako tu sběratelku k Shadowlands si stejně koupím ať stojí co stojí a třeba ať je tam v ní kolik chce věcí méně, mám všechny WoW sběratelky od vanilly až po BfA a budu je sbírat dál, ale nelíbí se mi to, že je tam teď pokaždé méně fyzických věcí...

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet