link

Shadowlands – Změna pohlaví vaší postavy

  Shadowlands    Služby    Gender   

Kromě toho, že se Blizzard rozhodl Shadowlands alphu přesunout příští týden do beta fáze, prozradilo vedení World of Warcraft sekce další změny, které hráčům trochu "usnadní život". Kokrétně půjde o zrušení zpoplatnění služby za změnu pohlaví hráčských postav. Vyplynulo to z rozhovoru portálu EuroGamer s Johnem Hightem. Ten uvedl, že změna pohlaví postav hráčů již nebude placenou službou, nýbrž bude zadarmo dostupná přímo ve hře v jakémkoli barbershopu. Význam slova holič tudíž dostane ve WoW skutečně nový rozměr.

Blizzard zdroj

 

John Hight

 

Před nějakou dobou jsme hráčům zpřístupnili možnost si za poplatek pozměnit své postavy. Většinu těchto kosmetických úprav v současné době lze uskutečnit v in-game barber shopech a během vývoje Shadowlands jsme si uvědomili: "Probůh, jediná možnost, jak změnit pohlaví své postavy ve WoW, je prostřednictvím placené služby." A přišlo nám, že to není optimální.

 

Bohužel, v současné době není v našich silách tento proces překopat, nicméně v Shadowlands bude tato možnost přístupná v barber shopech a již nepůjde o placenou službu. Není to však něco, co můžeme momentálně upravit. Přijde to až se samotným datadiskem Shadowlands. 

 

WoW je hra, která se nesnaží stavět vztahy založené na jakékoli sexualitě do popředí. Proto vždy takové vztahy příběhově pouze nastiníme. Nicméně, ve hře se nacházejí (i nacházely) postavy, které se hlásí k jinému genderu. Nesnažíme se z toho dělat vědu, pouze se snažíme, aby hra byla otevřená a vstřícná ke všem. 

 

Znamená to tedy, že ve hře se už jisté transgender postavy nacházely? 

 

Věřím, že to byl záměr na základě několika konverzací s našimi vývojáři, nicméně neradi něco jen tak vykřikujeme do světa.

 

Vítáte chystanou změnu? Myslíte si, že holiči (barbers) ve WoW by měli projít rekvalifikačním kurzem a dostat přidáno? Podělte se v komentářích! 


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Rreezznniikk 13.07.2020 21:10

Zrušit placenou službu ok, ale tyhle genderové floskule... Bezpohlavní společnost je pro transhumanismus podmínkou a pro svobodu člověka koncem.

Lethal 13.07.2020 10:02

Môj undead sa už necíti byť undeadom, cíti sa ubijany. Zadarmo zmenu rasy nedostaneme ?

Batole 12.07.2020 11:47

"... Není to však něco, co můžeme momentálně upravit. Přijde to až se samotným datadiskem Shadowlands. " Ono by stačilo na tu službu dát slevu 100% a stačilo by.

Hepy 12.07.2020 10:21

Jsem jen zvědavý... když změnu pohlaví bude dělat kadeřnik. Až dají free změnu rasy to bude dělat kdo :-D
Napadá mě Milhause Manastorm

Eydis 11.07.2020 20:18

Tak keď už má tie nožnice v ruke......

Redaktor WoWfan.cz

Lockdaar 11.07.2020 19:04

Služba jako taková, která je zadarmo, je asi bez problémů, nicméně nemohu si pomoct ale cítím z toho trochu jisté genderové kvóty jak je typické pro dnešní dobu... Celkem náhoda, že v Shadowlands bude první (významnější) genderové NPC a teď bude i změna pohlaví zadarmo https://www.pcinvasion.com/shadowlands-introduces-world-of-warcrafts-first-trans-character/

zahadum 11.07.2020 16:27

zvrátenosť na Azerothe ? neprekvapuje....

Thomas Ren 11.07.2020 14:43

Tak hlavně aby šlo změnit i jméno rovou. Bylo by to pak hodně divné

Yuuka 11.07.2020 16:21

Za to si už musíš zaplatit.

Hanzias 11.07.2020 16:44

Upřímně si nemyslím, že pro hráče, kteří maj nick typu "omegalulgodx", to bude problém.

Redaktor WoWfan.cz

Yuuka 11.07.2020 21:58

@Hanzias Takovýhle lidi ignoruji a dělám že neexistují. Naštěstí se na serveru kde hraji se takovýhle lidi zatím nevyskytují.

Batole 11.07.2020 14:27

Tak to čumím. Klobouk dole.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet