link

Soutěž o knihu Arthas - Zrod Krále Lichů

/pic/uploaded/arthas


Chcete být jedním ze tří šťastlivců a získat téměř okamžitě po vydání knihu Arthas - Zrod Krále Lichů? To je jednoduché! Stačí se zúčastnit naší soutěže a odpovědět na tři otázky. Přiznávám, že nejsou úplně jednoduché a určitě vám dají pořádně zabrat, avšak odpovědi na ně se najít dají. A navíc jsou jednoznačné, takže by nemělo dojít k žádným sporům. Přejděme ale k otázkám a k pravidlům...

Otázky

 1. Jaká byla první slova člověka, jehož jméno znamená v trpasličím jazyce "Důvěra", po jeho prvním setkání s orky?
 2. U jakého textu na webu je obrázek, na kterém můžete nalézt disko kouli a okolo ní diskotéku?
 3. Kdo se staral o střih Cinematic videí u The Burning Crusade a Wrath of the Lich King?
Levou zadní ne?

Pravidla soutěžeVelice pečlivě si přečtěte pravidla, hlavně pasáž o zasílání správných odpovědí, pokud totiž pravidla nedodržíte, budete ze soutěže automaticky diskvalifikováni. Jelikož odpovědi na otázky můžou být nyní trochu delší, pravidla pro zasílání se budou trochu lišit od soutěže o Beta klíče.

 • Své odpovědi posílejte na email soutez@wowfan.cz, předmět musíte uvést v tomto tvaru: ARTHAS. Do těla zprávy napište odpovědi.
 • U první otázky po vás chci celou větu, kterou daný člověk řekl.
 • U druhé otázky po vás chci odkaz na daný text na webu.
 • U třetí otázky po vás chci celé jméno člověka.
 • Každý se může zúčastnit pouze jednou.
 • Email, ze kterého posíláte odpovědi, se musí shodovat s emailem, který máte uvedený ve svém uživatelském účtu zde na webu.
 • Zúčastněním se soutěže souhlasíte s těmito pravidly, jejich porušení bude potrestáno vyloučením ze soutěže.
 • Soutěže se nesmí zúčastnit redaktoři ani moderátoři webu či fóra.
 • Na konci soutěže vybereme účastníky s nejvíce správnými odpovědmi a vylosujeme z nich tři výherce.
 • Soutěž končí 2.9.2010 úderem půlnoci. Vyhodnocení proběhne co nejdříve poté, pravděpodobně druhý den.
 • Výhercům budou jejich knihy doručeny hned poté, co po vydání dorazí ke mě a já je poté přepošlu na adresu, kterou mi výherci udají poté, co je kontaktuji.
[odstavec]

Vyhlášení vítězůOtázky byly naschvál koncipovány tak, aby jste na ně nemohli okamžitě odpovědět, tj. přesně podle očekávání dorazilo jen něco okolo 40ti odpovědí, z toho pouze 16 bylo správně. Z těchto 16ti lidí jsem musel samozřejmě vybrat tři výherce knihy (kterou jim zašlu okamžitě, co ji Fantom Print dopraví ke mně). Učinil jsem tak pomocí PHP fuknce Rand() - která vybrala následující tři výherce, které kontaktujeme emailem:
 • Elladan
 • mixRemix
 • Ozymandias
Vy ostatní jste určitě napjatí, jaké byly správné odpovědi. Tady je máte:
 1. Jaká byla první slova člověka, jehož jméno znamená v trpasličím jazyce "Důvěra", po jeho prvním setkání s orky?
  "Odejděte z tohoto místa. Odejděte nebo zahynete!" Uznával jsem samozřejmě i jen první větu, případně kompletní citaci z knihy Poslední Strážce. Šlo totiž samozřejmě o první slova Khadgara, které vyslovil při boji s orky, což bylo také jeho první setkání s nimi. Nikdo mě nepřesvědčí o tom, že vize = setkání.
 2. U jakého textu na webu je obrázek, na kterém můžete nalézt disko kouli a okolo ní diskotéku?
  Jde o novinku Nový Hosting, případně o Nový hosting na vlastním serveru, kde byl použit stejný obrázek. Nešlo ani o Wyrmrest Accord ani o Shatterspear Village, jak mnozí tipovali. Nic proti, ale to prostě není diskokoule a okolo ní diskotéka...
 3. Kdo se staral o střih Cinematic videí u The Burning Crusade a Wrath of the Lich King?
  Matthew Mead - asi nejjednodušší otázka, stačilo zadat jeden chytrý dotaz do google, i když já jsem inspiraci pro tuto otázku našel v Game manualu pro Wrath of the Lich King.
[odstavec]

O co se bude hrát?Arthas - Zrod Krále Lichů Jeho zlo se stalo legendou. Pán nemrtvé Pohromy a nepřítel všech svobodných národů Azerothu, vyzbrojen runovým mečem nazývaným Frostmourne – Mrazivý smutek. Král lichů je bytost s nepředstavitelnou mocí plná zášti a zloby, jaké není nikde rovno. Jeho duši, chladnou jako kus ledu, zcela pohltila touha zničit všechen život na...

Ale nebylo tomu vždy tak. Dlouho předtím, než se jeho duše spojila s duší orkského šamana Ner'zhula, býval král lichů Arthasem Menethilem, princem a nástupcem trůnu Lordaeronu a oddaným paladinem řádu Stříbrné ruky.

Když začala všechno, co kdy miloval, ohrožovat šířící se morová nákaza měnící lidi na nemrtvé, vydal se Arthas na výpravu s cílem získat meč tak mocný, že měl sám o sobě zachránit celou jeho rodnou zem. Předmět, který hledal, si však nakonec od svého nového pána vyžádal krutou daň a započal jeho hluboký pád končící až v naprostém zatracení. Zavedl Arthase věčně zmrzlými pustinami na severu až k Ledovému trůnu, kde ho čekala nejtemnější část jeho osudu.

Autor: Christie Golden
Překlad: Jan Netolička
Stran: 352
Provedení: brož.
Žánr: fantasy
Formát: 110x170 mm
Cena: 249Kč
Nakladatelství: Fantom Print
Koupit: V prodeji na začátku září.

Ukázka z knihy


Naposledy upravil/a Snake Plisken 23.11.2010 v 10:44:40.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Petanurban 30.09.2010 17:20

jj díky moc za odpoved. Jen me ted dostalo ze ju dostanu az na Vanoce takze si muim jeste zase pockat. Ani sem se do ni nestlihl podivat a ten chlapek v knihkupectvi ju zabalil jen jsem videl nadpis tak aspon vim ze je cesky.

Wrent 27.09.2010 15:57

Petanurban
super... ja sem sice chtel si zahrat tu soutež no ale ty otázky byly pro mě moc těžké . Už ale hrát nemusím, jsemsi ji objednal tak su cely nazhaveny uvidime jestli to nebude naopak. nema ju uz nekdo? zajimalo by me jesli je fakt na co se tesit :-)
První polovina ujde, druhá už je jen Warcraft III děj popsaný ještě jednou... Už bych fakt měl napsat tu recenzi .

Petanurban 27.09.2010 15:50

super... ja sem sice chtel si zahrat tu soutež no ale ty otázky byly pro mě moc těžké . Už ale hrát nemusím, jsemsi ji objednal tak su cely nazhaveny uvidime jestli to nebude naopak. nema ju uz nekdo? zajimalo by me jesli je fakt na co se tesit :-)

Wrent 03.09.2010 17:54

Restract
Vyhrál vůbec někdo tu soutěž??
Počkej pár minut.

Restract 03.09.2010 06:42

Vyhrál vůbec někdo tu soutěž??

Aruniel 02.09.2010 11:23

Wrent
Tak já nevim, když se s někým setkáš, tak je snad jasný jestli to bude psychicky nebo fyzicky ne? :P
On tim wrente spise myslel, jestli Po prvnim setkani znamena Kdy je uvidel nebo pote kdy se s nimi stretl (tedy po tom stretu)

michalzidiny22 01.09.2010 12:25

poslal som vam email s odpovedami prosim vas mohli by ste mi napisat ci bol uspesne doruceny??

sidney147 29.08.2010 21:56

Len by som sa chcel vopred ospravedlnit moj mail vam mozno dojde 2x pretoze ked som to posielal prvy krat nejako to laglo tak som to musel poslat nanovo ...

Sajn 29.08.2010 11:22

CathalCZ
Tak první dvě mám, ale odpověď na tu třetí mi google ne a ne najít
Odpově´d na ní ti google nenajde Tedy najde, ale...

CathalCZ 29.08.2010 10:51

No tak jsem to už našel, nakonec to bylo snadné, stačilo přijít na ten spásný nápad kde hledat

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet