Zajímavá místa - Eastern Kingdoms II.

http://media.wowfan.cz/uploaded/mista_eklogo

Wetlands

Thandol Span

Thandol Span je obrovský kamenný visutý most spojující země Lordaeronu a Khaz Modanu (herně jde o lokace Arathi Highlands a Wetlands), kterým sloužil jako hlavní trasa obchodu mezi lidmi a trpaslíky. Jde o asi nejimpozantnější trpasličí dílo na Starém Azerothu, které bylo bohužel nenávratně poničeno trpaslíky klanu Dark Iron. Z několika mohutných mostních oblouků už nyní zbývá jen jeden. (Poprvé most utrpěl četná poškození už za Třetí války.) V Cataclysmu v jeho skrytých skulinách přebývali kultisté Twilight’s Hammer. Kde se nachází? - Wetlands, 51 11 (Arathi Highlands, 45 88)

Twilight Highlands

Grim Batol

Grim Batol je horská pevnost, která původně patřila Wildhammerským trpaslíkům, následně se v ní za Druhé války usadili orkové a v datadisku Cataclysm byla jakousi hlavní základnou kultu Twilight’s Hammer. Ve World of Warcraft i prvních dvou datadiscích jste ji mohli vidět jako nepříliš nápadnou a nepřístupnou trpasličí pevnost ve skále, ovšem v Cataclysmu dramaticky změnila své vzezření a stal se z ní stejnojmenný dungeon. V pevnosti se usadili akolyté kultu Twilight’s Hammer uctívajícího Staré bohy a zároveň nohsledi Deathwinga Ničitele. Poblíž Grim Batolu na jednom z pahorků se také nachází jeden ze slavných Easter Eggů - velký nápis HELP (POMOC) a nad ním provizorní stan, který vzal vlivem počasí už zjevně za své. Kdo a proč tam tak zoufal žádal o pomoc (a jestli nad tím Blizzard vůbec přemýšlel), to se můžeme jenom dohadovat. Kde se nachází? - Twilight Highlands, 19 54

Husk of Sor’Getha -> Crucible of Carnage

Toto místo existovalo pouze v Cataclysm betě a nacházely se na něm pozůstatky obrovského Faceless One podobného tomu v Darkshore na Master’s Glaive. Stejně jako u Soggotha v Darkshore se ho kultisté Twilight’s Hammer pokoušeli osvobodit. Poté však byl neznámý Faceless One odstraněn ze hry a jeho místo zaujala aréna Crucible of Carnage (podobná arénám Ring of Blood a Amphiteater of Anguish). Není známo, zda Blizzard zkrátka upustil od nápadu s Faceless One nebo je důvodem něco jiného (třeba že ho kultisté Twilight’s Hammer opravdu osvobodili a on teď běhá někde po světě, muahahaha!) Kde se nachází? - Twilight Highlands, 50 58
<- Předchozí část | Další část ->


Naposledy upravil/a Bellatrix 02.12.2013 v 17:27:57.

Bellatrix
Zuzana K.

Bellatrix je autorem 827 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Ammy 26.11.2013 19:51

Taky jsem toho už četla hodně, ale díky tvým stránkám jsem se dozvěděla hodně věcí o kterých jsem ještě netušila nebo jen něco málo. Opravdu to máš moc hezky udělané +1 : )

Snake Plisken 26.11.2013 15:24

bulljoker
damn to je na mě moc krátkej článek
Musíš počkat na další. Přece by byla škoda, kdyby si takové super téma přešel najednou. Musíš si to vychutnávat. A nebo si měl být na Festivalu Fantazie... tam o tom byla celá přednáška.

Bellatrix 26.11.2013 15:11

bulljoker
damn to je na mě moc krátkej článek
Jo, na mě taky.
Korektor / redaktor WoWfan.cz

bulljoker 26.11.2013 14:37

damn to je na mě moc krátkej článek

Mordecay 25.11.2013 23:39

mechari
Twilight Highlands no.. ja by som to tam nedal.
Čo by si kde nedal? -.-
Redaktor WoWfan.cz

Mondel 25.11.2013 21:57

Hodne pekne zhrnutie lokácí, a pekne sa o tom číta, Twiligh Highlans je jedna z mojich najobľúbenejších lokácií na Azerothe . Pretože my proste symbolizuje wowko a jeho základ.

mechari 25.11.2013 21:23

Twilight Highlands no.. ja by som to tam nedal.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet