Azerite Reforging

  Azerite    Reforge    Battle for Azeroth   

Podobně jako v Legionu, i v Battle for Azeroth vyrazíte za farmou něčeho, co vám odemkne více možností v rámci gameplaye. Tentokrát místo Artifact Power ale budeme sbírat azerite. Je tu však jedna odlišnost. Nepůjde o vylepšení jednoho slotu (zbraně) jako tomu je v Legionu, nýbrž budeme vylepšovat rovnou sloty tři, a sice ramena (shoulders), zbroj (chest) a přilbici (head) - tzv. azerite gear. Je to však založené na stejném principu - při sbírání azeritu se vám budou na těchto slotech odemykat traity. Ačkoli se v každém tieru budou nacházet traity, které se budou týkat pouze jednoho aspektu vaší postavy a bude mezi nimi větší konkurence (například, že v prvním tieru budou třeba traity, redukují přijímaný damage - každý však jiným způsobem), může se stát, že si zvolíte ten špatný nebo nechtěný. 

 

Pokud si pamatujete na počáteční stádia Legionu, množství přijímané Artifact Power nebylo tak velké, aby vám odemklo všechny traity na artefaktu najednou. Pokud jste zvolili špatnou cestu, byla to "osudová chyba". Naštěstí se v Order Hall nacházelo NPC, které vám za určitou cenu traity resetovalo.

 

A přesně tato možnost nyní byla přidána do bety k azerite gearu. Pokud se stane, že si na azerite gearu zvolíte špatný trait, příslušné NPC vám jej za určitý obnos goldů na daném slotu zresetuje. Je však třeba zdůraznit, že cena s každým dalším reforgem poroste. Nicméně, cena těchto "reforgů" se každý týden také zresetuje.

 

Počet resetů Cena (v goldech)
1 5g
2 10g
3 10g
4 40g
5 40g
6 80g
7 160g
8 320g
9 640g
10 1280g
11 2560g
12 5120g

 

 

Příslušné NPC se momentálně nachází v Zuldazar Harbor. Mimo jiné můžete mít item, který chcete reforgnout, během celého procesu equipnutý.  

Diskuze

barrny 10.06.2018 09:40

Jo jo, když není pořádný obsah hry, tak všem zavřeme pusu tím, že budou pořád dokola sbírat AP, Azerit a jiné nesmysly a to by bylo, aby se ten asijský model tupeho farmeni neujal i jinde

Kaspo 10.06.2018 16:12

súdiš deň pred večerom

Hanzias 10.06.2018 01:20

Ne ne, tady je to trochu jiný. Tady si v daným tieru (tedy nazveme-li to třeba "řádek") vybíráš mezi traitama a sbíráním Azeritu se ti další tiery odemykají. V každým tieru si zkrátka vybíráš jeden z traitů a tenhle článek pojednával o možnosti, když si nějaký trait v daném tieru budeš chtít změnit.

Redaktor WoWfan.cz

Domimaru 09.06.2018 23:30

Jak je to zatím v betě? Vypadá to že to bude jak s artefaktem že nakonec budem mit traity za nějaký čas farmení všechny nebo to bude více jako talenty že v každém tieru jen 1? A když lootnu třeba nove ramena tak musím sbírat od znovu azerit do nich abych si otevřel všechny traity?

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet