Elegy a A Good War online ke stažení

  Battle for Azeroth    Elegy    A Good War   

Ti z vás, kteří si předobjednali sběratelskou edici Battle for Azeroth, se mohou těšit na dvě novely v pevné vazbě, které nahradily běžný artbook. Blizzard dnes vydal novinku s odkazy ke stažení pdf verzí těchto novel. 

 

Blizzard zdroj

Napětí a drama mezi Aliancí a Hordou se rozhoří ve dvou Battle for Azeroth novelách Elegy od Christie Golden a A Good War od Roberta Brookse. Tyto dva příběhy prozkoumají dvě verze osudné události v Darkshore. A jen vy se můžete rozhodnout, která frakce vypráví lepší příběh. Nyní si můžete obě verze přečíst v digitální podobě.

 

Elegy (Aliance)                                     A Good War (Horda)

 

Obě tyto novely budou k dostání v nádherné pevné vazbě s originálními a exkluzivními ilustracemi v Collector’s Edition of World of Warcraft: Battle for Azeroth, které jsou k dostání u vašich lokálních maloobchodníků.

 

Přečtete si obě novely již dnes, nebo si počkáte na svou pevnou vazbu ze sběratelské edice?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Raspov 07.08.2018 19:00

Ty vole proč zrovna Elegy, vybavím si auto z Gta San Andreas a chuť na Warcraft je fuč

Walther 07.08.2018 21:00

No inu; zde je výraz Elegy použité jakožto žalozpěv, asociace tohoto slova s herní sérií Grand Theft Auto je až sekundární.

Horm 07.08.2018 15:44

Dramatické prvky ve všem jsou něco co s člověkem hne a je to dobře, ale genocida nebo masové vyvražďování nevinných ( není to vždy to samé ) v pc hrách se mi zdá až dekadentní ,,zábava''.

@ndy 07.08.2018 12:03

V knize je napsáno že Sylvanas spáchala genocidu, když to tvrdí i sám Blizzard a přitom se tady někteří dušovali že se o genocidu za žádnou cenu nejedná a brání to hlava nehlava !

Esperanta 07.08.2018 12:28

Tak konečně v tom bude jasno pro všechny

Jikonekt 07.08.2018 12:42

Tyve chlape... dej už si studenou sprchu a pak se dlouho tři velkými froté ručníky, jinak ti z tý herní genocidy už fakt hrábne

Zug 07.08.2018 13:38

Jn, já se docela bál že velikost toho aktu nějak zmenší. Jen ať to je genocida. Z toho je drama a drama je zábava.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet