Neherní modely lidí - Kul Tirané a hubení lidé

  model    human    kul tiras   

Mít možnost customizace alternativních modelů lidí je velký sen mnoha hráčů. A možná (ale opravdu jen možná) jsme k němu teď o krůček blíže. V Battle for Azeroth se totiž ve hře objeví hned dva různé nové typy lidských modelů. Jednak jsou to hubení lidé a jednak podsadití a ramenatí mořští vlci z Kul Tirasu.

 

Upozorňujeme, že v ani jednom případě nejde o potvrzenou novou hratelnou rasu. Prozatím jde čistě jen o modely určené pro NPC. Zároveň však můžeme určitou naději čerpat z faktu, že data, která se vážou k těmto modelům, je označují jako NPC rasu i hráčskou rasu. Je tudíž možné, že má Blizzard ohledně nich plány do budoucna – koneckonců slibovali, že další nové hratelné rasy přibudou v průběhu datadisku Battle for Azeroth. A když Horda dostala Zandalari trolly, bylo by více než logické, kdyby Aliance dostala obyvatele Kul Tirasu.


Hubení lidé

 

Vousy

Účesy

Barvy kůže

Ukázky NPC

 

Kul Tirané

Muži

 

Vousy

Účesy

Barvy kůže

Ukázky NPC

Ženy

 

Barvy vlasů

Účesy

Barvy kůže

Ukázky NPC

Chtěli byste mít možnost použít některý z těchto modelů na svou herní postavu? Myslíte, že na to někdy v budoucnu dojde?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Akari 31.01.2018 20:58

Takže po lidech na steroidech tu máme i tloušťíky a lidi z lágru, teď už jen nějaký normální model

Unguis 31.01.2018 07:42

Zajímavý je, jak Blizz používá skelety jiných ras. Např. Zandalari trollové maj kostru NElfů. A připadá mi, že hubení lidi maj kostru klasických trollů nebo undeadů a KulTirané snad Tuskarrů?

Morderon 30.01.2018 15:34

Pokud toto někdo považuje za skutečný herní obsah, nezbývá než nevěřícně zírat.
Kde jsou ty řeči o tom, jak práce na tom a tamtom povede ke zpomalování vydávání contentu, no a hle...

Akrapovic 30.01.2018 14:42

vsak blizard pisal ze kazda rasa dostane 3 dalsie podrasy tak to je viac nez jasne ze to bude casom hratelne. myslim pocas BfA

Jikonekt 30.01.2018 14:22

Tohle by melo byt vazne v customizaci lidi jako hatelny rasy, aby magove nemuseli byt namakani kulturisti a naopak. Hubeni lide vypadaji skvele :_). A outfit prvniho NPC Kul Tirana je naprosto bozi, za nej bych dal levy varle :_)

jawed 30.01.2018 14:02

škoda že niesu herné ..popravde sa mi aj viac páčia niektoré teda

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet