Patch 8.2 - Létání & Pathfinder achievement

  flying    létání    pathfinder   

Patch 8.2 přinese létání v Battle for Azeroth. Jaké budou požadavky? Budete potřebovat achievementy a reputace z nových 8.2 zón. Čekají vás za to ale i odměny – kromě létání samotného mechanický papouščí mount.

 

Požadavky na létání v patchi 8.2

V patchi 8.2 se dostane do hry druhá část achievementu Pathfinder. Budete potřebovat achievementy za plnění obsahu v nových zónách, Nazjataru a Mechagonu, a také reputace s novými 8.2 frakcemi na Revered. Frakce jsou Ankoan (Nazjatar – Aliance) / Unshackled (Nazjatar – Horda) a Rustbolt Resistance (Mechagon). Ankoan a Unshackled jsou frakce, které se jakožto nepřátelé nag s vámi spojí v Nazjataru podle pravidla "nepřítel mého nepřítele je můj přítel". Ankoan budou spojenci Aliance a jde o nám dosud neznámou vodní rasu. Unshackled se dají dohromady s Hordou. Jde o uskupení bývalých nagských otroků, sestávajícíh z gilblinů (mořských goblinů), makrur a mořských obrů. Bude vám stačit reputace pouze s jednou z těchto dvou skupin, podle vaší frakce.

 

Pathfinder v 8.2 bude kopírovat Legion Pathfindera, takže běžnému hráči by mělo trvat asi 2 až 3 týdny, než si odemkne létání. Stejně jako v Legion zároveň můžeme očekávat nutnost získání achievementů vázajících se na prozkoumání nových zón.

 

Zároveň samozřejmě budete muset mít hotový předchozí Pathfinder achievement, Battle for Azeroth Pathfinder, Part One.

 

V minulosti bylo potvrzeno, že kromě létání přímo v Nazjataru a Mechagonu si zpřístupníte i létání na Kul Tirasu a Zandalaru.

 

Veškeré tyto informace se zároveň ještě mohou do budoucna změnit, proto je berte pouze orientačně.

 

Odměna

Kromě samotné možnosti létání v Nazjataru, Mechagonu, Kul Tirasu a Zandalaru dostanete ještě jednu odměnu – mechanického papouščího mounta.

 

 


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

j16k10 21.04.2019 06:38

Oni to letani budou zazit vyc a vyc.Obicejnimu hraci co ma na hru hodku dene to zabere.Neim 4.roky nez ty nesmisli ziska a magove je neuderaj nikdy...

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet