Vyberte další možnost pozadí pro web!

Vyberte další možnost pozadí pro web!default.jpg

 

Pravděpodobně jste si všimli, že společně s novým webem přišla řada vychytávek, které (doufejme) učinily náš web uživatelsky vstřícnější a také modifikovatelnější. Řeč je o možnostech jako změna světlého/tmavého vzhledu či volba ze dvou různých pozadí (statického a dynamického). Ale nejsou dvě možnosti pozadí trochu málo...?

 

Obracíme se nyní na vás, naše čtenáře, neboť jde o věc, která se týká právě vás. Víte o nějakém tematickém, pěkném a vhodném pozadí pro náš web? Dejte nám o něm vědět! Díky tomu budeme moci rozšířit volitelná pozadí webu a vy si budete moci nastavit pozadí, které bude nejvíce lahodit vašemu oku (a monitoru).

 

Důležitá pravidla pro výběr pozadí:

 

1. Pozadí by mělo být v dostatečně velkém rozlišení.

2. Pozadí musí tematicky odpovídat našemu webu. Téma World of Warcraft je tedy jasnou podmínkou. Zároveň by bylo ideální, kdyby pozadí sedělo k datadisku Legion.

3. Pozadí by mělo co nejvíce korespondovat se současným barevným rozložením webu.

4. Pozadí musí být přístupné k užívání! (Dávejte si tedy pozor např. na fanarty z DeviantArtu, jejichž autoři nepovolují užití své tvorby.)

 

Návrhy pozadí (v podobě odkazu na obrázek) můžete sdílet v komentářích k tomuto článku. Zároveň pokud se vám bude zamlouvat možnost, kterou navrhl někdo jiný, dejte jeho komentáři palec nahoru. Podle toho poznáme, které možnosti nejvíce preferujete.

 

Rada starších (čti tým WoWfan) poté vybere vhodná pozadí. Ta se následně začlení do modifikovatelných nastavení webu, a vy tak získáte ještě větší volnost v tom, jak bude náš web na vašem počítači vypadat. (Existující pozadí budou samozřejmě stále k dispozici, jen se k nim přidají nová.)

 

O nových možnostech vás pak samozřejmě informujeme.

 

Tak neváhejte! Možná že to, co náš web potřebuje k dokonalosti, je právě vaše oblíbené WoW pozadí!


Možnosti
Diskuze

Heakler

We are invincible and we want our own background!
http://www.imgup.cz/image/LIYI

Ale na Forsaken vzhled, je tu až moc nekrofobů Nicméně kromě dvou Legion vzhledů, by se mohli udělat verze pro Hordu a pro Alianci? Na pozadí hodit, nějaký typický známý arty pro každou frakci, barvy jsou jasný.. A že by si každý mohl vybrat, jestli si zvolí Legion, Horde nebo Alliance vzhled

Esperanta

Náhodou, já bych nějaké nemrtváky na pozadí brala

Redaktor WoWfan.cz

Heakler

@Esperanta Podpora redaktora? Že by nějaká šance na prosazení nemrtvé varianty?

Bellatrix

Verze pro Hordu a Alianci mi určitě nepřijde jako špatný nápad. Akorát asi bude dost velký problém najít takové pozadí, které se nebude barevně bít se zbytkem webu (kvůli té zelené barvě). Ale pokud něco vhodného najdeš, tak by to bylo super

Korektor WoWfan.cz

Heakler

@Bellatrix Tak já bych tam klidně dal tyhle dva naprosto typické a snad všem známé arty Orgrimmaru a Stormwindu Lepší než tam dávat třeba nějaký postavy, protože tyto dvě města jsou kupříkladu od většiny postav Warcraftu téměř nesmrtelná a ničím nezaměnitelná
https://hdwallpapers8k.com/wp-content/uploads/orgrimmar-1440x900.jpg
https://img3.goodfon.ru/original/1366x768/6/f9/voiny-gorod-most-stroeniya.jpg
Jinak ta zelená se nedá nahradit jinými barvami?

djmetla

@Heakler keď sa dohodnem s chalaňmi nieje problém aj zelenú zmeniť ako tématika World of Warcraft, vidím to na list možností: Legion (default), Horde (red), Aliancia (blue) a možno ostatné datadisky čo boli to je zatiaľ moja predstava inak sa mi to osobne páči tiež :3 WoTLK tématika ou yea

Programátor WoWfan.cz

Esperanta

@djmetla WotLK tématiku prosím!!!

Redaktor WoWfan.cz

Lockdaar

Já bych měl takový technický dotaz, který sice s touhle novinkou úplně přesně nesouvisí ale rád bych se na něj zeptal. Plánujete ještě nějak upravovat systém komentářů/odpovídání na komentáře? Jedná se mi spíše hlavně o odpovídání na komentáře - reply. Furt si nemůžu nějak zvyknout na to, že při odpovídání na komentář vyskočí na obrazovku rámeček pro odpověď, se kterým se nedá hýbat a ani se nedá rolovat se stránkou, abych mohl vidět text komentáře, na který odpovídám, což mi přijde dost nepraktické. Takhle když chci odpovědět na nějaký rozsáhlejší koment a na určitý obsah v něm, musím si často otvírat druhou záložku abych viděl a věděl, na co že jsem to chtěl vlastně konkrétně reagovat.
Tohle je asi jediné, co mi na novém webu vadí, jinak je super

djmetla

Systém ešte pozmeníme, beriem toto v úvahu zatiaľ neplánujem inak toto spraviť ale môžem v danom okne zobraziť pôvodný komentár. Názor?

Programátor WoWfan.cz

Lockdaar

@djmetla
Myslím si, že by to bylo takhle určitě praktičtější, když by se tam ten původní komentář zobrazil, pokud to okénko pro odpověď bude stejné jako teď jen s tím zobrazeným textem z komentáře.

Caregorn

Jsem jednoznačně pro #FFFFFF a pro černou verzi #000000. Podle mého názoru je nejlepší mít buď celý web bílý nebo černý, obrázek navíc je zbytečný. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MPosp

Přidávám svůj hlas k tomuto návrhu. Čím méně grafiky, tím čitelnější obsah a rychlejší načítání.
Předem díky

Jikonekt

Netusim, jak je to s autorskymi pravy a mznosti pouziti pro tyhle ucely, ale tady bych si urcite vybral nicmen to vy taky urcite znate... https://www.artstation.com/artist/weiwangart

Ellendway

Má sice pěkné věci, ale ani jedna se nehodí jako pozadí webu.

Šéfredaktor WoWfan.cz

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Hlavní
Autor článkuBellatrix
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Bellatrix
Zuzana K.

Redaktorka, korektorka, překladatelka, Grammar Nazi na půl úvazku a velekněžka Starých bohů ve volném čase. Sk'yahf q'magg luk sshoq anagg'gen.

V reálném životě studuji psychologii a překládám. Mezi moje zájmy patří četba (všeho možného, ale preferuji fantasy, sci-fi, horor a detektivky), hudba (rock, metal, country), hry (hlavně RPGčka), bitvy a LARPy.


Bellatrix je autorem 479 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.