Get New Games Cheaper Hottest Deals

Maxwell Tyrosus

http://media.wowfan.cz/uploaded/maxx

Historie

vložte popis obrázku

The Ashbringer - komiks

Lord Maxwell Tyrosus byl rytíř, který se připojil do nového řádu vytvořeného Alexandrosem Mograinem během Třetí války. Řád si stanovil za cíl vyhladit nemrtvé z Lordaeronu a obnovit jeho dávnou slávu. Maxwell doprovázel Alexandrose a jeho spolubojovníky, Brigitte Abbendis a Fairbankse, do Scarlet Monastery, kde našli trolla Zabru Hexxe. Zatímco Brigitte jej chtěla zabít, Maxwell trval na tom, aby s ním naopak promluvila. Po Alexandrosově smrti se řád postupem času stával více fanatickým, až se nakonec zformoval do Scarlet Crusade. Tyrosus kvůli tomu řád opustil a místo toho se připojil k Argent Dawn. Po zesnulém lordu Raymondu Georgovi se stal vůdcem v Plaguelands právě Maxwell. O nějaký čas později našel Dariona Mograinea a umožnil mu připojit se k řádu.vložte popis obrázku Tyrosus vzal mladého Dariona do tábora Chillwind Point, kde se oba dozvěděli, že Alexandrosův duch může být stále přítomen na světě. Maxwell chtěl Darionovi pomoci v útoku na Naxxramas, ale mladý bojovník odvětil, že Tyrosus je pro Argent Dawn až příliš důležitý. Místo toho v táboře přijal pomoc několika dobrovolníků. Řád v čele s Maxwellem se později přesunul k Light's Hope Chapel, kde je Pohroma byla připravena napadnout. Darion, který ještě před tím navštívil Tiriona Fordringa, přijel Argent Dawn na pomoc a Tyrosus mu odhalil tajemství, které kaple ukrývala. Když Pohroma zaútočila, statečně posvátné místo bránil a také byl svědkem Darionovy oběti. Po bitvě zůstal v kontaktu s Tirionem Fordringem.

World of Warcraft

Maxwell se usídlil v Light's Hope Chapel a zcela výjimečně přijímal návštěvníky, kteří nepatřili k řádu. Plánoval útok na barona Rivendara ve Stratholmu. Také se mu do rukou dostal krunýř ze silithida, o kterém věřil, že by mohl být užitečný v boji proti Pohromě.

Wrath of the Lich King

Maxwell pomáhal Argent Dawn v obraně Light's Hope Chapel před dalším útokem Pohromy, kterému, ironií osudu, velel Darion Mograine na příkaz Krále lichů. Po porážce rytířů smrti a Arthasově útěku do Northrendu byl svědkem zformování Ebon Blade a Argent Crusade. vložte popis obrázku

Cataclysm

Po Arthasově smrti se Lordaeron postupně začal vzpamatovávat z utrpení, které jej v minulosti postihlo. Maxwell, tentokrát již plnohodnotný člen Argent Crusade, otevírá brány do řádu všem, kdo chtějí vyhladit zbývající část Pohromy, která nechce z Eastern Plaguelands zmizet.

Legion

Ihned poté, co Plamenná Legie začala svou třetí invazi na Azeroth, proběhla v naději na její zastavení bitva na Broken Shore. Spojené vojsko se probojovalo až k Varianu Wrynnovi a Vol'jinovi a společně nacházejí několik přeživších z řad Argent Crusade. Dozví se, že Tirion Fordring je v Gul'danově zajetí, a za několik okamžiků se stávají svědky Highlordova pádu do žáru pekelného ohně. Bitva ovšem skončila katastrofou pro azerothské vojsko, které se s několika přeživšími stahuje zpět. Maxwell Tyrosus se vydává do Dalaranu nad Broken Isles vyhledat paladinského šampióna (hráče). Svěří se mu s tím, že chystá výpravu k záchraně Tiriona. Šampión přijímá a společně s malým vojskem vyráží zpět na Broken Shore. Maxwell se zbytkem vojska zadržuje démony, zatímco šampión se vydává hledat Tiriona. Highlord je nalezen, ale na pokraji smrti. Šampión získává z Balnazzarova střežení Ashbringer a je spolu s Maxwellem svědkem Tirionovy smrti. Navrhuje pohřeb ve svatyni pod Light's Hope Chapel (Class Hall pro paladiny). Z Argent Crusade se stává obnovený Order of the Silver Hand a šampión je poté Maxwellem jmenován novým Highlordem. O nějaký čas později se Light's Hope Chapel ocitne pod útokem Ebon Blade a Dariona, kteří chtěji Tiriona oživit jako posledního Horsemana. Maxwell, i pod vlivem Darionovy magie, rytíře smrti varuje, ať se stáhnou, se slovy, „Světlo to nedovolí“. Stav: živý Rasa: člověk Povolání: Warrior Frakce: Argent Dawn; Argent Crusade Nachází se: Light's Hope Chapel, Eastern Plaguelands

Trivia

  • Během Wrath of the Lich King byl Maxwell Tyrosus in-game stále členem Argent Dawn. Po bitvě u Light's Hope Chapel byla Argent Dawn spolu s Order of the Silver Hand spojena do Argent Crusade. Maxwell je ale uveden jako člen Argent Crusade až v Cataclysm.
  • Na počátku Wrath of the Lich King až do Cataclysm byl Maxwell Tyrosus pověstný bugem během jednoho z posledních questů ve startovní zóně pro DK. V questu , který vás vede práve do bitvy u Light's Hope Chapel, měl status elity a nebyl targetovatelný. V combatu zůstával jako hostile i poté, co se ostatní npc stali friendly. V té době vyprchal i buff, který vám umožňoval přežít, což vedlo k tomu, že Maxwell pozabíjel všechny hráče, kteří se v ten čas v jeho blízkosti nacházeli. Bug byl opraven až v Cataclysm v patchi 4.3.
  • V knize Compendium of Fallen Heroes je o Maxwellovi zmíněno, že během útoku na Light's Hope Chapel s názvem Siege of Sanguine, přemohl liche Kirkessena the Zealous. Lich byl známý veterán v řadách Pohromy a díky Maxwellovi už nemůže vstoupit zpět do své fyzické formy. Knihu můžete nalézt v Acherusu vedle Dariona.


Naposledy upravil/a Hanzias 18.09.2016 v 19:09:41.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Sir Finley Mrrgglton 31.07.2016 19:31

Hanzias
To s tím Ebon Blade je právě v rámci DK Q linie .
Pravda, ja som DK quest pozeral len po získanie artefaktu, ďalej už nie

Hanzias 31.07.2016 16:46

Jo, Max je jeden z těch míň viditelných a ty já osobně nejradši. Navíc jsem rád, že článek splnil ,alespoň v tvém případě, svůj účel. Btw k tomu spoilu:SPOILER nížeTo s tím Ebon Blade je právě v rámci DK Q linie .

Redaktor WoWfan.cz

Sir Finley Mrrgglton 28.07.2016 20:03

SpoilerŠamanský quest pre Doomhammer je paráda - pripadáte si super keď vám Thrall skláňa poklonu. Warlockský tiež, nakoľko sa vám podarí vybabrať s Gul'danom. Ten pre Death Knighta je najviac epický - tu radšej ani nespolujem nič. Ale ten Paladinský... ten pre Ashbringer... vás klepne rovno po srdiečku. A to som nevedel o tom o čo sa pokúsil Ebon Blade... Blizzard fakt natrepal do Legion všetko čo sa len dalo KonecDotaraz mi žiaden z ľudských hrdinov nevyhovoval natoľko, aby som si ho zaradil medzi obľúbené postavy... ale Maxwell sa tam možno aj vďaka tomuto článku dostane. Článok naozaj zaujal a potešil - vyzdvil hrdinu, ktorého som doteraz držal len niekde na okraji podvedomia - skvelá práca.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet