WoW Legion: Představení novinek povolání

WoW Legion: Představení novinek povolánídefault.png

Přichází první série článků, které se soustřeďují na novinky a změny jednotlivých povolání ve World of Warcraft: Legion.

 

Při vývoji nového datadisku bylo potřeba provést několik zásadních změn u kouzel jednotlivých povolání. Specializace se od sebe lišily minimálně. S novým neprozkoumaným kontinentem a změnou herního systému přišla ta správná doba, aby se vývojáři zaměřili i na změnu právě specializací a stylu hraní. 

 

Úpravy pokračují již od Mists of Pandaria, kde byl předělán talentový systém, který umožnil hráčům vybrat si z více smysluplných talentů. Warlords of Dreanor přesunul pozornost na talenty nejvyšší úrovně, což vyústilo v zajímavá kouzla a schopnosti, které hráči využívají. A přesto je stále místo na inovaci a změny, které dopomohou k rozdílnosti specializací.

 


 


Možnosti
Diskuze

Fastdeath

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je chyba na mé straně když e mi nedaří zobrazit odkazy na jednotlivá povolání a jak to případně odstranit? děkuji

Esperanta

Tvá chyba to není, děkuji za nahlášení. Stále jsou to odkazy ze starého webu, takže to musím změnit. Zkus to prosím po 10-20 minutách. Opravím to v systému.

Redaktor WoWfan.cz

Esperanta

mazzagi
Ahoj, tak už je to měsíc od posledního komentáře a DK stale není
Ale je...http://wowfan.tiscali.cz/clanky/wow-legionredstaveni-death-knighta/1/
Redaktor WoWfan.cz

mazzagi

Ahoj, tak už je to měsíc od posledního komentáře a DK stale není

Mopedko

Já to chápu a v pořádku není kam spěchat přeci

Bellatrix

onlysvejk
A tu nejlepší a nejdůležitější classu až na konec?
No, nějaká musí být poslední. A z čistě statistického hlediska je dost pravděpodobné, že ať by to byla jakákoli, byla by to pro někoho ta nejdůležitější.Každopádně se omlouváme za zdržení a pokusíme se to co nejrychleji napravit. Bohužel teď pro většinu z nás nastalo nepříjemné období zápočtů a zkoušek.
Korektor WoWfan.cz

Mopedko

A tu nejlepší a nejdůležitější classu až na konec?

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Legion
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 936 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.